Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-at vegyek vagy...

Xbox 360-at vegyek vagy inkább a Pc-met újítsam fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az a lényeg,hogy már nagyon unom hogy semmi játék nem fut a gépemen,mert vagy ez vagy az nem elég jó(processzor,videókártya,stb.)Nyárra tervezem hogy veszek egy Xbox 360-at,de lehet hogy gépbe veszek új cuccokat.Nem tudom eldönteni.Minden válaszért előre is kösz!
2010. ápr. 7. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

ha játszani akarsz akkor xbox, ha esetleg más használatra is kellene akkor gépet javítsd

bár az is megoldás lehet, hogy a gép marad egyebekre és az xbox akkor játékokra

így én az xboxra szavaznék második meggondolásra:D

2010. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

kössz,de azt hallottam hogy az xbox 360-asok nagyrésze 3 ledes lett,ezért gondolkodok a két lehetőség között...

Szívesen várok minden (normális) választ.

2010. ápr. 7. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van min. 82 cm-es lcd hdready vagy fullhd tv-tek akkor xbox360, ha nincs akkor gépfelújítás.
2010. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szvsz a legalapvetőbb egy modern PC. De ha te csak netezésre/tanulásra/munkára használod, akkor elég lehet a régi is.

Nekem van Xbox360-am, nagyon szeretem, szóval tudom ajánlani, de gondolj át néhány dolgot.

Tényleg kell a nagy tv! Leginkább LCD/plazma, mert CRT-n nem hiszem, hogy élvezhető lenne. És méretben is 32"-től fölfelé. ÉS az Xbox360 nem olcsó mulatság, mert ok, hogy az alapgép nem drága, de ha bővíteni akarod...

250GB HDD - 20000 Ft

1 db kontroller (hogy barátokkal is játszhass) - 9000 Ft

WiFi adapter (bár ez abszolút mellőzhető) - 14000 Ft


Az új játékok borzasztóan drágák. Én használtan vettem jónéhányat, úgy abszolút megéri! Azt viszont nem javaslom, hogy flasheltesd. Igaz, hogy másolt/letöltött játékokat vinni fog, de netezni/multiplayerezni nem fogsz tudni.


Egy Xbox egyébként nem játékra jó. Mediacenterként is működik stb. Nagyon jó dolog, de meg kell gondolni a vásárlását!


Egyébként egy gép felújítása sem lenne sokkal olcsóbb, bár ez attól függ, milyen a mostani konfigod.

2010. ápr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Előző vagyok... Kimaradt egy "csak" szó, így azért kicsit más...

Szóval: "nem csak játékra jó"


Hangsúlyozom: Játékra nagyon jó! :D :D :D

2010. ápr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Sajna nincs plazma tv a házban :(

De sebaj,akkor marad a PC.

2010. ápr. 8. 16:45
 7/10 anonim válasza:

lehet kicsit késve de


ha azt nézed hogy mire kéne mert ha csak a játékok miatt akarsz nagyobb teljesítményt akkor xboxot vegyél az új jasper alaposak kevésbé hajlamosak 3ledre és 3 év garancia van minden gépen bővíteni nem kell mert ha csak egy arcade t veszel az is bőven elég játékra filmet meg zenét stb tudsz a gépen is nézni/hallgatni meg ha megvan a xbox majd ráér bővíteni ( ez csak arcade ra mondom veszel egy winyót és tökéletesen elég ennyi ) és az hülyeség hogy kell nagy tv a játék élményhez ... ez azok tévhite akik pénzesek meg apuci vagy anyuci kedvencei egy sime SD tvn is lehet jó a játék élmény ... elismerem valamivel jobb egy lcdn játszani de ez függ a CRT tv minőségétől is ... lehet venni nagy crt t olcsón sík képcsövest amin ugyan olyan jó játszani


én azt mondom bátran vágj bele az xboxba ja meg arról nem beszélve hogy lehet monitorra is kötni (XBOX VGA kábel)

2010. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ
2010. máj. 4. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
javítsd fel a géped és utána: [link] xbox emulator...tölts le hozzá xbox játékot,és a gépen tudsz xboxozni(persze csak ha viszi,mert elég nagy teljesítmény kell ehhez!
2010. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az xbox ra szavazok mert azon is lehet netezni és játszaninis lehet rajta mint a gépen a 3 ledes hiba már a legujab xboxnál már360 nem lesz hibás nekem van mind a ketö gép de ha nincs tizen ezer forintod az xbox játékra vagy letöltöd live-rol ingyen max egy 500as ért

Na nem huzom xbox

2015. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!