Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyerekem karácsonyra pónit...

Gyerekem karácsonyra pónit akar. Milyet vegyek neki? ő sem tudja, csak póni legyen. Valami olyasmi aminek legalább egy icipici haszna van.

Figyelt kérdés
ő sem tudja,csak póni legyen. Valami olyasmi aminek legalább egy icipici haszna van. ja és my little pony-s.
2011. nov. 14. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Az idei Póni mánia külföldön, az új generációs "Én kicsi pónim" rajzfilm.

Bár ez a láz még hazánkban nem ütötte fel a fejét, de nyugatabbra már egy éve rabul ejtett kicsiket és nagyokat egyaránt.


A rajzfilm:

http://www.youtube.com/watch?hl=hu&v=IAM9C_Ik_QU


"My little pony friendship is magic" néven lehet keresni!


A szeplők a régi rajzfilm sorozat alapján vannak elkészítve, csak új rajzstílusban.

[link]


már játék figura formájában is lehet kapni bár hazánkban még nem láttam.

[link]

[link]


Nos, ha valami olyannal szeretnéd és meglepni a gyermekedet ami, nem időt múlt, akkor ezt ajánlom.

Haszna csak akkor van ha játszik vele.

Fontos, hogy előbb legyen egy élmény amihez kötni tudja a játékfigurát, különben nem fog vele sokat játszani.


Ha mindenképp pónit szeretne, érdemes megérdeklődni, hogy ismeri e ezt a rajzfilmet, és ha igen, akkor melyik figura tetszik neki.

2011. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Jézusom...hogy néznek ki ezek a pónik??? Mintha egynémely emos lenne. A régi sokkal de sokkal édesebb volt!


Bocsánat kérdező az offért!


Viszont amit én tudok ajánlani: Póni fej, amit fodrászkodni kell. Esetleg Tescoban nézd meg. És mellé kaphatna egy pici pónit mondjuk Mikulásra.

2011. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*Az előttem bejegyzőnek :)

Valóban, én is így reagáltam le amikor először pillantottam meg a játék figurákat.


A régebbi "Én kicsi pónim" nekem is jobban tetszett, de ma már nem hiszem, hogy hozzá lehet jutni.

De hát ez van, haladni kell a korral... ;)


Bevallom engem kicsit idegesít, hogy nyugatabbra a csapból is ez folyik.

30-40 éves emberek hódolnak ennek a póni kultúrának, pedig szerintem nem nagy szám.

Mégis képesek fórumokban avatarnak berakni ezeket a karaktereket.

Nem tudom, hogy ki menyire látogat külföldi weboldalakat.

De robbanás szerűen jelentek meg ezeknek a figuráknak a képei.

2011. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pónis ágytakarót egy plüss pónival...többé nem lesz gond az ágyba bújással! :)
2011. nov. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ágyneműhuzat, az tök tuti, vagy törölköző. pizsama! De azért szerintem valami játékot is vegyetek, aminek semmi haszna, elvégre egy gyerek számára mégiscsak az az ajándék.

Amúgy a karakterei elég furák az új én pici pónim sorozatnak, de a rajzfilm ritka jó a mai átlagmesékhez képest, mi barátommal tök jól elnéztük. :D Ha netán angolul is beszél a gyerek (vagy bármely más nyelven amire már lefordították), töltsd le neki a rajzfilmet, szerintem élvezné. :D (vagy már van magyarul is?)

2011. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ismeri mindegyiket kiv a g2-set.

luna hercegnő a kedvence meg rarity a divatmániás póni. csak nem tom hogyan,mit, stb...

2011. nov. 27. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!