Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1 hete megvettem a Call of...

1 hete megvettem a Call of Duty Modern Warfare 3-at az 576-ból, feltelepítettem. Most meg nem tudom feltelepíteni mivel a Steam nem engedi CD-ről telepíteni hanem elkezdi letölteni. Hogy tudom megoldani hogy ne letöltse hanem CDről telepítse?

Figyelt kérdés

Mivel valami volt vele (multijával) ezért töröltem le.

És azért nem tudom letölteni mert nincs korlátlan vezetékes netem hanem mobil netem van ami csak 10GB-os és 14-et kéne letölteni.


2011. nov. 14. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ha leállítod a netet amíg telepíted?
2011. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet de akkor a program se megy mivel netes a steam. Meg amikor először telepítettem akkor is volt net.
2011. nov. 22. 15:16
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom pointosan de a 10Gb-s internet az nem azt jelenti h mennyit tolthetsz le tehat nyugottan csinald nem annak a krara megy csak a szamlan par 100 Ft-al tobb lesz majd
2011. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!