Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szóltok a Modern Warfare...

Mit szóltok a Modern Warfare 3-hoz?

Figyelt kérdés
Végre nem amerikai földön csépeljük az ellenfelet, hanem átmegyünk Európába. De az állandó amerikai hősködés már kezd csömört okozni. Egyszer érjem meg az életben, hogy a német különleges alakulattal is lehet alakítani....
2011. nov. 16. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én neten inkább Battlefield-et szoktam játszani, de tetszik hogy visszahozták azt a Co-Op módot ami volt a MW2-ben is, de a Black Ops-ból kimaradt...Ahol ketten lehettek a gép ellen, túl kell élni vagy van valami feladat. Azt szeretem játszani, amúgy netre ki nem megyek vele.
2011. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Szép grafika, jó küldetések, pályák, fegyverek, városok.

1 szóval jó játék!

2011. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A "jó játék" az két szó nem egy:D
2011. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik, grafikája kiváló!

Nincs nagy gépigénye ez a legjobb :)

2011. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nagyon rossz, felületes a graf semmit nem javult, a fizikája valami szörnyű és a szkriptelések sem jöttek be hogy 10 percig csak a fejem tudom forgatni és annyi. ezzel a nagy 3-ik világháborúval sem tudok azonosulni, a brit (price) szál jó volt, de az amerikai nagyon ratyi.10/4
2011. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem borzalmasan rossz.Ismételnek mint a fenne...Történet meg unalmas,a grafika egyáltalán nem változott MW2 1800 as felbontáson minden extrán 4szeres simitásal tökéletesen futott ez meg 1600as felbontás 2szeres simitás minden highon laggol.


Ha egy Modern Warfare-t játszottál,akkot az összeset!

2011. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hüje perkekkel még jobban elbaxák.(nem mindegyikkel csak egy párral.)
2011. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!