Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Sims 3-ammal?

Mi történt a Sims 3-ammal?

Figyelt kérdés

Fennvan a sims 3 és a sims 3 pets és most letöltöttem a városszépitő cuccokat, aztán becrackeltem.. (amugy most toltom a hollywood-ot meg ujra letoltom az éjszakák kiegészitőt, mert régebben kitörlődött).. Mikor inditanám bejön, hogy futtatás vagy mégse, aztán bejön egy erorr tábla, hogy: A játék nem indítható el. A szolgáltatás inicializálása sikertelen. (0x024e424f)



MIT TEGYEK?


2011. nov. 20. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Összezavarta a kiegészítő. Telepítsd újra kieg. nélkül.
2011. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem kell a kiegészítő is! :/
2011. nov. 20. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor szedd le ezt:


Sims 3:



Sims 3 All In ONE (RIP)

Méret 16.77 GB

Szimulátor

2009-2011


Tartalmazza az eddigi összes kiegészítõt és két kattintással feltelepíthetõ!


Sims 3 - Alapjáték

Sims 3 - Világ körül

Sims 3 - Luxuslakás Cuccok

Sims 3 - Álomállások

Sims 3 - Padlógáz Cuccok

Sims 3 - Leszáll az Éj

Sims 3 - Szabadtéri Kalandok Cuccok

Sims 3 - Nemzedékek

Sims 3 - Városszépítõ Cuccok


Rendszerigény:

2GHz proesszor / 1GB memória / 128 Videókártya / kb. 30GB szabad hely


Azok akik eddig nem tudták telepíteni a játékot, vagy a Crack-eléssel nem boldogultak azoknak itt a megoldás!

Crack és CD-Kulcs nem kell hozzá! (Már tartalmazza)


Telepítés elõtt gyõzõdj meg róla, hogy a C meghajtódon van-e legalább 32GB szabad hely!

UAC-t kapcsoljátok ki Windows 7 és Vista alatt!

Ha már van feltelepítve Sims 3 bármelyik része, célszerû leszedni azt telepítés elõtt!

Mindent az alapértelmezett mappába telepít, ez nem változtatható!

Csak magyar nyelv van benne! (De szerintem nem is kell más!)


Telepítés menet:

Dupla kattintás a telepítés.cmd fájlra.

Parancssorból telepít így nem kell bajlódni a CD-kulcs megadással, illetve a sok össze-vissza kattintgatással!

Várjunk amíg befejezi a telepítést. (A telepítési idõ jóval kevesebb, mint ha simán telepítgetnénk a játékokat, de ez gépfüggõ. Tesztelésnél kb 13 perc volt a telepítési idõ. Ha normálisan telepítenénk fel a játékot, akkor ugyanez a telepítés több mint 30 percet venne igénybe.)

Amíg telepít, addig lehetõség szerint ne használjuk a gépet, mert a telepítési idõ megnõhet, rosszabb esetben megszakadhat a telepítés!

Indítani az asztalon lévõ Sims3 városszépítõ Cuccok ikonnal lehet vagy a The Sims 3 ikonnal a Launchert indíthatjuk el!

Ha nincs ikon az asztalon, akkor a következõ helyrõl tudjuk elindítani: C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Városszépítõ Cuccok\Game\Bin\TS3SP04.exe

Windows 7 Ultimate-en (32-bit) Tesztel, de elvileg mûködik Vista és XP alatt is.

Észrevételeket várok!

Remélem mindenkinek fog mûködni!


Letöltés

Kód: Egész kijelölése

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kezdj mindent elölről, mert össze vissza telepítgettél, meg crackeltél mindent, nem csoda h belezavarodott.
2011. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már megy! :D

Mikor letöltött minden kiegészítő újratelepítettem! :)

2011. nov. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!