Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem spawnolnak állatok?

Miért nem spawnolnak állatok?

Figyelt kérdés

Minecraft (semelyik) Survival mapon nem spawnolnak állatok se bárány,se malac,se tehén,se csirke...

A válaszokat köszönöm.


2011. nov. 24. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Füves blokkra kell elhelyezni a spawnert, csak akkor spawnol. De ha nem erre gondoltál, akkor légy kicsit körül tekintőbb, biztos, hogy spawnolnak csak a kezdőponttól távol.
2011. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy nem spawnolnak. :D
2011. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet. Csak nálam spawnolnak, csak ott nem ahol én lakni akarok. Farkasok vannak, de azokat nem ehetem meg...

Csirkét is úgy szereztem, hogy el mentem (nagyon messzire) ahol találtam párat, összeszedtem a tojásaikat aztán otthon eldobáltam.

Búzával próbáltam csalogatni az állatokat, de nagyon lassúak, meg mikor bárányt próbáltam, azt megette a farkas (mert azzal meg tele vagyok).

2011. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Gerapppa ***** válasza:
1.8.1- óta nem spawnolnak állatok. Map létrehozásánál lespawnolnak és utána nem spawnolnak újra. Be kell őket fogni és szaporítani
2011. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tényleg?

Az kicsit nehéz. Na, jó néztem is, hogy a (szaporított) csirkéim nem tűntek el, amikor nagyon messze kerültem tőlük.

Ezzel csak ez a baj, hogy amikor megpróbálom átvezetni a bárányt az erdőn, mindig levadásszák őket a farkasok (mert azok valamiért mindenhol vannak...

2011. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gerapppa, Dani, te vagy az?
2011. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hangsúlyoznám Survival mapon (ez az a map amely pl csak egyetlen egy szigetből áll. Ide akkor kéne spawnolniuk hogyha egy elég nagy füves területed van és ebben nincs hiányom mert gyűjtöttem földet a víz alól...
2011. nov. 26. 16:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Gerapppa, megmondta:

"1.8.1- óta nem spawnolnak állatok. Map létrehozásánál lespawnolnak és utána nem spawnolnak újra. Be kell őket fogni és szaporítani"


Bocs, de mit nem lehet ezen érteni?

2011. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem csak sok ember itt szaporításról beszélget.Meg hogy vigyem el az állatokat oda ahol lakom...
2011. nov. 27. 19:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Mást nem tudsz csinálni.

2011. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!