Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FPS/TPS, amiben sok járművezet...

FPS/TPS, amiben sok járművezetés van?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, mint pl. a Crysis: Warhead. Lehet benne tankot, terepjárót és kamiont is irányítani, bár a legjobb az volna, ha elég nagy hangsúlyt fektetne a játék a vezetésre. Egyjátékos üzemmódra kellene, tehát Battlefieldek kizárva, illetve viszonylag régi játék volna optimális, mivel nincs kétmagos procim, a videokártyám meg olyan, amilyen (512MB-os, de annak a leggyengébb kategóriájába eső ATi HD 4670).


Repülés, főleg helikopterekkel, nagy előny!


(Természetesen, GTA-kkal és "klónokkal", mint a Mafia, a Just Cause vagy a Mercenaries 2, játszottam, mindet végigvittem már elég sokszor.)


2011. nov. 27. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Battlefield singleplayek miért nem jók? 2142 meg a 2 szerintem nagyon jó egyjátékos módban is.
2011. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudtommal nincsen sztorijuk, csak amolyan játéktermi/minijáték-stílusban beállítasz ezt-azt-amazt és indítod a játékot, vagy tévedek? Rossznak nem rossz játék, amiben tankot meg repülőt lehet vezetni, az már alapból nem rossz, csak így engem nem szórakoztat kifejezetten.


Persze elképzelhető, hogy hülyeséget mondok és félreinformáltam magamat, ez esetben elnézést.:)

2011. nov. 27. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidden and Dangerous Deluxe - [link]


Hidden and Dangerous 2 - *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!