Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hogy az ilyen fajta...

Hogy hogy az ilyen fajta horror játékok ijesztőbbek?

Figyelt kérdés

Az olyanokra értem ahol ugyan nincs annyi ellenség, de nincs fegyver se. Pl: Amnesia, Penumbra (Black Plague)


Ellentétben az olyanokkal ami szintén horror, több a z ijesztő dolog de van fegyver például.


Hogy hogy ijesztőbbek azok a játékok ahol kevesebb a szörny de nincs fegyver? (vagyis bujkálni kell)


Mellesleg én is szeretem a fegyver nélkülieket.:)


De miért van ez?


2011. nov. 28. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert védtelenek vagyunk és úgy jobban félünk, meg nem tudjuk mikor jön ellenség, egy olyan játékkal ellentétben ahol minden sarok mögött ellenség van, de odalősz egy rakétát és megúsztad
2011. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Védtelen vagy,bujkálnod kell a fennmaradásért. :D
2011. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
miért félsz a gettóban? ennyi elég is... :D
2011. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert egyedül vagy!
2012. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van, az ilyen játékokban védtelenek vagyunk, és így maga a játék sokkal inkább valósághű, hiszen, ha teszem azt valahogyan bekerülnénk egy sötét kastélyba, tele zombikkal, nyilván nem lenne nálunk fegyver és nem is tudnánk azt profi módon használni.

Mikor elbújsz egy szekrényben, és fogalmas sincs, rád talál-e a szörny a következő másodpercben, tudod, hogy nincs esélyed effektíve legyőznöd, csak abban bízhatsz, hogy előbb-utóbb elmegy másfelé.

2012. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!