Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen fajta horror (esetleg...

Milyen fajta horror (esetleg thriller) filmtől félsz leginkább? Természetfeletti vagy ami valós is lehetne akár?

Figyelt kérdés

inkább horrorra vonatkozik a kérdés,hiszen olyan thrillert is láttam,amiben egy vércsepp sem volt.de a silent hill az mondjuk jó.

szal a kérdés lényege:azt találod félelmetesebbnek,ami a valóságban nem történhetne meg(vérfarkasok,szörnyek,stb.) vagy ami lehetne valós is akár(pl:fűrész)?


2011. jún. 28. 12:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
én személyszerint a természet felettitől(nem ilyen vámpírosakra gondolok,hanem ilyen ocsmány,torz mutánsokra,meg ilyenek)az valami borzasztó!
2011. jún. 28. 12:46
 2/17 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a kísértetes,szellemes filmektől parázok,mert hiszek benne,hogy- egy másik dimenzióban-de léteznek.szóval akár azén házamban is lehetnek,és figyelhetnek bennünket,köztünk élhetnek,még ha nem is látjuk őket,de a jelenlétük megvan.Ilyen filmektől "fosok":

-Insidious

-Fehér zaj

-Paranormal Aktivity

-Túlvilág szülötte

és még sok egyéb filmtől,amely ezekkel foglalkozik.

De pl a REC,vagy egyéb zombikkal kapcsolatos filmek nem hoznak lázba,épp úgy,ahogy a Texasi láncfűrészes,vagy a Fűrész sem.Ezektől nyugodtan alszom éjjel.30/L

2011. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja,még annyi lemaradt,hogy amikor először láttam az Átkot,napokig motoszkált a fejemben a "csaj feje".Ilyet azelőtt nem láttam filmben,és eléggé nyomot hagyott bennem.
2011. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem az az ijesztőbb, ami akár meg is történhet bárkivel. Pl. Élve eltemetve, és hasonlók. De a Silent Hill, Sziklák szeme, stb. is elég ijesztő volt.
2011. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én a természetfelettis horrorokat tartom ijesztőbbnek, de nem a vampíros vérfarkasosakat. Számomra a szellemes, démonos filmek a legijesztőbbek.
2011. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdésedet,aztán azon kaptam magam,hogy már vagy 5 perce töprengek a válaszon:S Azt hiszem most döbbentem rá,hogy talán "túl erős" lehet az idegzetem,mert egy olyan horrort vagy thrillert sem tudnék mondani,ami alatt/után igazán féltem,vagy utána rémálmom volt.


Én inkább megijedni tudok piszkosul a hirtelen jelenetektől,mint például a Barlang-című filmben (amelyikben nők a főszereplők,és nem a gagyi "Barlang 2."),ráadásul abban a filmben olyan "ütősre" vannak megcsinálva az ijesztő jelenetek,hogy még sokadik nézésekor is majd' szívrohamot kapok egy-egy hirtelen hang-képhatás kombinációtól,pedig tudom előre,hogy mikor mi fog történni...XD


Olyan dolgot tudok még mondani,ami nagyon felzaklat egy filmben: például ha egy nőt megerőszakolnak,és azt részben,vagy teljes egészében mutatják.


Egyébként talán a tükrökkel kapcsolatos és a "hirtelen szemszín-elváltoztatós" (pl. az Invázió) filmek frusztrálnak leginkább.A kitalált lényektől abszolút nem félek,sem az ufóktól,és a vér is hidegen hagy.

2011. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

12:54-értelek,a kísértetesek is ütősek,mint pl:a visszatérés a kísértet-hegyre az elég fostos volt :)

a fűrészt meg csak példának hoztam fel,nem hinném,hogy van olyan,aki egyáltalán félne a filmtől,de nemis ez a célja szerintem a filmnek.(de attól persze még jó film,csak nemigazán félelmetes)

ez viszont nagyon meglepett,amikor mondtad,hogy a zombisak nem rémisztőek.már sok embertől hallottam és most már azon kezdtem gondolkodni,hogy egyáltalán horrorfilmek-e a zombisak :)

12:57-milyen az élve eltemetve?(nem láttam még,miről szól,milyen a kivitelezés?)

13:43-csak példának írtam a vérfarkasost(rossz példa volt akkor,igazából zombisat is akartam írni,de úgy látszik,h azt elfelejtettem.)

"Olyan dolgot tudok még mondani,ami nagyon felzaklat egy filmben: például ha egy nőt megerőszakolnak,és azt részben,vagy teljes egészében mutatják"

ilyen film is van?

"Egyébként talán a tükrökkel kapcsolatos és a "hirtelen szemszín-elváltoztatós" (pl. az Invázió) filmek frusztrálnak leginkább.A kitalált lényektől abszolút nem félek,sem az ufóktól,és a vér is hidegen hagy."

én azt bírom,amikor pl:megmossa az arcát a főhős és amikor felnéz a tükörben valami undorító kísértetet lát maga mögött...persze mikor megfordul már nincs ott :) ezek a jó kísértetesek!az ufokról meg annyit,hogy ki tudja,lehet,hogy léteznek csak messze tőlünk,szóval nem mondanám őket annyira kitaláltnak(csak max. nem úgy néznek ki,mint a filmben),de ha van is "ufo-s horrorfilm" nem hinném,hogy rémisztő lenne.(az Alien vs. Predator is akció)

na ennyi volna :) sosem írtam még ilyen hosszú kommentet!

2011. jún. 29. 10:14
 8/17 A kérdező kommentje:
bocs az esetleges helyesírási hibákért,gyorsan gépelek és sokszor elcseszem amit írok.
2011. jún. 29. 10:15
 9/17 A kérdező kommentje:
átírták a kérdésem?
2011. jún. 29. 10:16
 10/17 anonim ***** válasza:
biztos a "fos"miatt:)))
2011. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!