Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszok a Call of dutyval...

Játszok a Call of dutyval lenne egy problémám. Ps2-ön a final fronts-al játszok és a betio airfield résznél mindig elakadok ahol egy rádiot lekell ütni és majd küldi a repcsit ami szétrobbantja a takont. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Kimegyünk a helyszínre és becsapodik valami bomba szerű.

Jönnek az emberkék és a tank is. Lelövöldözzük őket és a youtube-on néztem két videót is és mind kettőjüknek sikerült. M

Nekem viszont nem. Siettem, hátha az volt a baj de nem. Miért nem tudok tovább menni? Miért nem érkezik a repülő?


2011. nov. 29. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el mindenhova, és valahol csak előjön az a repcsi.
2011. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenhol próbáltam :( Már majdnem behisztiztem :$ Tudni illik csajszi vagyok... És nagyon idegesítő. a videókban azt is láttam hogy belemennek azokba a kis lyukakba. Bele megyek semmi. Annyira karcos lenne a cd hogy attól lehet baja h elromlott a játék? vagy én nem is tudom. nagyon nem érek ezekhez. :$ Csak gondoltam talán az lehet a baj.
2011. nov. 29. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!