Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavaly karácsonykor eldöntötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly karácsonykor eldöntöttem, hogy az lesz az utolsó "magányos". Úgy néz ki, hogy mégse. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Lassan ott tartunk, hogy normális lánnyal nem találkoztam. Ha véletlenül mégis, biztos, hogy volt valakije. Ennyire válogatós lennék? Nincs már senki, akinek van érdeklődése valami iránt, nem bunkó és szép az arca? Ez elég elszomorító :(


Na, például ő tetszik:

[link]


2011. nov. 28. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
k*rvára nem ad be képet a kérdésedre válasz: ott rontottad el h nem mentél rokonokhoz karácsonyozni akkor nem lettél volna egyedül :)
2011. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mármint úgy magányos, hogy barátnő nélkül teee :D
2011. nov. 28. 22:21
 3/14 anonim ***** válasza:
ezen viszont úgy tudsz segíteni ha összeszedsz valakit :) hidd el nekem igaz a mondás h minden folthoz van egy lyuk :) ha látnál akkor nem hinnéd el h olyan barátnőm van mint aki... :D
2011. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jó, de nekem nem valaki kell pár hétre. hosszabb távon gondolkodom :)
2011. nov. 28. 22:31
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Karácsonyig még van idő.

2. Ha mégsem jön össze, akkor majd jövőre.

3. Mi számít normálisnak?

2011. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Napkiraly ***** válasza:
Hát nem csajoztál :) De hogy komoly legyek, próbálj neten csajozni, ott könnyebb, nyíltabbak. Legyél érdekes, titokzatos, hogy kíváncsiak legyenek rád. Buliban nehezen fogsz becsajozni, az nem kezdőknek való terep.
2011. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"jó, de nekem nem valaki kell pár hétre. hosszabb távon gondolkodom"


Jó, és azt hogy alkalmas-e hosszútávú kapcsolatra hogyan méred fel? Ránézel és tudod?


A puding próbája az evés, ha valaki szimpatikus próbálkozz. Nem tökéletes, és?

Amit írsz, azalapján 20 környékén lehetsz, szóval ráérsz. Meg kell próbálni akivel lehet, ha utána rájössz hogy nem jó, akkor felteszed a "mennyé, visszamennyé" lemezt. :D


BTW vannak jó, kedves, szép stb. stb. csajok, csak nem veszed őket észre. Én pl. előző pénteken egy festékboltban voltam és 3 perc alatt majdnem szerelmes lettem az eladó csajba. Már bánom hogy nem kértem el legalább a telefonszámát, de semmi ok az aggodalomra, ezen a pénteken megint arrafelé fogok menni és bemegyek hozzá valamiért csak úgy véletlenül. :)

2011. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Randivonal.hu Tömve van magányos szép csajokkal akik komolyat akarnak. Ha akarsz 3 pozitív választ akkor küldj 200 normális 15-20 mondatos levelet. Jópofát kedveset stb!


"Döntsd a tőkét ne siránkozz!"

2011. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 23:31


vannak ott debreceni lányok is?


komoly az az oldalt vagy ez is ilyen kamus?


eddig én elég sokat csalódtam z ilyen társkeresőkben, de ezt mgé nem ismertem

2011. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ott rontottad el, hogy megfogadtad!
2011. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!