Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sok különbség van egy ps3 és...

Sok különbség van egy ps3 és egy pc grafika között ha ugyanazzal a játékkal játszunk? Észre lehet venni a különbséget? Ha igen, akkor nagyon különbözik vagy csak minimális az eltérés?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlag pc-vel nem igazán, egy csúcs pc azért már szebb. De a különbség nem annyi, hogy lerontsa a játékélményt, én abszolút konzol párti vagyok sok év pczés után.
2011. nov. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is az vagyok, bár én x-boxon tolom, szerintem megéri egy konzolt venni, lehet hogy nem fog olyan csúcs grafikán menni a játék mint pc-n de legalább menni fog, és nem kell évente milliókat beleölni hogy maxon told, és biztonságosabb is, meg konzolra több játék is van
2011. nov. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez függ a fejlesztőktől is (előfordul, hogy elhanyagolják az egyik vagy a másik konverziót). A konzolos verziókat csupán az aktuális gép teljesítményéhez, a pc verziókat pedig az aktuális fejlesztésű hardverekhez igazíthatják, így pc-n naprakészebbek lehetnek a grafikai megjelenítés terén, de összességében (ahogy írták előttem is) az eltérés általában minimális - néha konzolon jobb a grafix, néha pc-n, esetleg pixelre egyformák.:)
2011. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!