Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség az x-box360 és...

Mi a különbség az x-box360 és a ps3 között?

Figyelt kérdés
Szebb a grafikája vagy strapabíróbb, vagy több játék jön ki rá?
2011. dec. 9. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem majdnem ugyanolyan... xboxnak fizetős a netje ( havi 15k asszem) viszont olcsobb alapból. szinte minden nagy játék jön mind2őre Halo csak xboxra van ps3 meg God of war + nekem xbox karja jobban bejön
2011. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
havi 15k helyet évit akartam írni bocsi :D
2011. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha warez: xbox360

Ha eredeti: ps3


PS3 előnyök:

- sokkal több 3D játék

- blu-ray lejátszó

- ingyen multi

- sokkal több exkluzív játék


X360 előnyök:

- könnyebb feltörni/elterjedtebb warez körökben



Grafika szinte ugyanaz, PS3 exkluzívok valamivel szebbek (pl. Uncharted széria)

2011. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9,5e az éves live.
2011. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak játékra kell akkor Blu rayt nem igen használsz szerintem a ingyen netért cserébe 20-30 ezerel drágább a alap konzol én xboxot vennék alapból olcsobb és nekem az analóg ja is jobban bejön
2011. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lehet egymáshoz hasonlítani, én xboxot vettem mert olcsóbb... flasheltem is és működik. a live évi 9000Ft kb, nem 15ezer. a kar ergonomikusabb. ps3-at az exclusive-ek miatt érné meg csak megvenni, de xboxnál sincs hiány ezekből.
2011. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22:44


A játékok szempontjából is van értelme a blu-ray-nek.

Egyik például, hogy az újabb játékoknál nem 3-4 dvd-t kell cserélgetni, de ez csak kényelem szempontjából baj, még kibírható.

Ami nagyobb baj, hogy a DVD kis mérete miatt sok mindent nem lehet belerakni egy játékba, ki kell vágni, mert azért 5 dvd már túlzás lenne.

Így ps-en egy játék tele van extrákkal, rápakolnak mindent ami csak lehet, meg hát a 3D csak blu-ray-re fér rá.


Alap konzol talán 1 éve volt sokkal drágább, mint a box.

250 gigás slim box: ~55k

160 gigás ps3: ~55k

A 320 gigás ps3 meg szintén 60 alatt van, az aztán tényleg 20-30k különbség.


09:35


A joystick ps3-nak sem rossz, mindkettőhöz hozzá lehet szokni.

PS3 joyba van sixaxis, ez néha sokat dob a játékélményen, box joystick-ja meg 30 kilós, ennek is biztos van valami előnye.


És igen, ps3 legnagyobb előnye az exkluzívok, amiből xbox-nál igenis hiány van, Gears of War, Halo, Forza, Alan Wake. Ezeken kívül tud valaki mondani bármilyen említésre méltó címet?



Persze az xbox sem rossz, azzal is ugyanúgy el lehet lenni, de ma már nem sokkal olcsóbb, és akkor már inkább ps3-at venne az ember.

2011. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!