Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Emlékeztek még a régi sárga...

Emlékeztek még a régi sárga kazettás játékkonzolokra? Pc-re nem tudok valahol letölteni pár játékot? Pl a tankos vagy super mario.

Figyelt kérdés

2011. dec. 10. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
JAJ az nagyon buli volt a Sega Mega Drive egy csomót nyomultam vele, én telóra le tudtam tölteni a szuper máriót meg a chip n dale rescue rangers régebben ja és a contrát de nem találtam sehol pc re mert nincs ilyen emulátor szerintem
2011. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ncoren nem tudom h fent vagy-e, de ott le lehet tölteni ezeket!
2011. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Árulnak még ilyet piacon vagy valahol? jó lenne nosztalgiázni kicsit :D
2011. dec. 13. 09:54
 4/7 anonim válasza:
Falun a búcsúkban hozzájuthatsz, én jobb helyeken nem láttam, csak a búcsúsoknál pár száz Ft-ért :)
2013. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Búcsúkra nem szoktam járni de köszi azért :)
2013. jún. 25. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom nézi-e még valaki ezt a kérdést, de van egy VirtuaNES nevű progi, az tudja futtatni a .nes fájlokat, amikbe "átkonvertálták" azokat a régi jó játékokat.


Mario, Dr. Mario és Contra nekem is nagy kedvencek :D

2014. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!