Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legjobb PC játékok? Mit...

Legjobb PC játékok? Mit vegyek ajándéknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan 17 éves fiúnak szeretnék PC játékot venni, aki nagyon szereti ezeket:


-Mass Effect 1-2

-Half Life 2

-Unreal Tournament 3

-Gears of war

-Fallout 3

-Prince of Persia játékok

-Mesterlövész (természetesen csak viccelek)



Rengeteg játéka van, és nem tudom, hogy mit kéne venni. Valami nagyon jó és szép játékot. Nem igazán értek hozzá...


Ötletek? Max. olyan 5000 Ft legyen.


Köszi! :)


2011. dec. 12. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mesterlövész:D:D Az év játéka kérem ne tessenek vele viccelni:) Az a baj, hogy mostani játékok amik újabbak az mind 12000ft körül mozog. Viszont ezeket a játékokat eredeti bontatlan csomagolásba vaterán lehet kapni kb 5-6 ezer értékben talán ott nézz körül. Vagy még esetleg tescoba nézz körül:) Tényleg amit tudnék ajánlani az mind bőven 10 felett van sajna. De akár egy régebbi játék limitált kiadásával is kedveskedhetsz neki nem tudom mennyire becsülné ezt. Sok sikert
2011. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
[link] illetve még itt egy link 5000 körüli játékokkal hátha
2011. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem akartam én a Mesterlövészt kritizálni, csak az már annyira jó, hogy meg sem akartam említeni a többi között. :D


Amúgy a Mass Effect is csak 2000 Ft volt, újonnan, a közismert és fantasztikus Tescoban.

De akkor úgy tűnik, hogy nem nagyon van...

De nem kell, hogy új legyen. (mármint, hogy 2010-2011-es)

Lehet régebbi is.

2011. dec. 12. 15:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Az Asssassin's Creed játékok hasonlítanak a prince of persiához,nagyon jók és a legújabb részt leszámítva mind 5000Ft alatt van.Tudom még ajánlani a Dragon Age játékokat bár annak a 2. része nem legjobb inkább az első részt ezek is szerepjátékok mint a mass effect és a fallout.Vagy van skyrim bár ez 9000Ft garantáltan örülni fog neki, ez lett az év játéka és több száz óra játékidő megéri azt a 4000ft különbséget.
2011. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Többet is adok, hátha jobban lehet választani: Borderlands Game of the Year Edition, Crysis 1-2, Dragon Age Vérvonalak(amolyan középkori mass effect), Left 4 Dead 2. Biztos akad olyan, ami tetszik neki :)
2011. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

UT2004, Prey, Portal 2, M&M Dark Messiah (Half Life 2 engine-s), TES Skyrim, Battlefield (1942, 2142, 2, Bad Company, 3, Vietnam nem a legjobb), GTA San Andreas ?

persze amelyik nincs meg neki és ami jó árban van.

2011. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs látom Skyrim et irták akor helyete még

Gothic 4 Arcania (azhem van ilyen is már), Risen, Rise of the Argonauts (UT3 engine-s), Two Worlds II,

Thief III - Deadly Shadows (tolvajos egész érdekes)

2011. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gears of war 2 :D
2011. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Végül a Dragon age: Origins-t vettem meg... Reménykedek, hogy tetszeni fog a célszemélynek! :)
2011. dec. 19. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó a Dragon Age origins nagyon jó játék lesz én is imádom, az egyik legjobb játék az elmúlt években.
2011. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!