Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmnek most...

A legjobb barátnőmnek most lesz a 18. szülinapja. A, , túlélő doboz az élethez" az jó ötlet ajándéknak? Beletennék minden olyasmit ami az élethez kell. pl.

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy egy piros doboz lesz, és rárakom a vöröskereszt emblémáját (fehér kör, benne vörös kereszt) és ráírom hogy TÚLÉLŐ DOBOZ AZ ÉLETHEZ! és beletennék egy iránytűt (hogy mindig megtalálja a helyes irányt az életben), egy kis cukrot (hogy mindig édes legyen az élete), óvszert, kisollót, sebtapaszt, gombostűt meg mindenfélét! ötleteket várok hogy mit rakhatnék még bele!! Ja és véleményt, hogy szerintetek ez jó ötlet-e, vagy még gondolkozzak valami máson!
2009. júl. 12. 16:36
 1/7 anonim válasza:
90%

Szia. Szerintem abszolút jó ötlet :) Én nagyon örülnék egy ilyen ajándéknak:)


Ha a helyedbe lennék beleraknék még egy doboz sört is :D:D (vagy lehet kapni ilyen fél decisnél kisebb röviditalokat.. Jéger, Hubi és társai..-ha kisebb a doboz és a sör nem fér el)

2009. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
magamból kiindulva cukor helyett csoki:D talán egy csomag papírsepi a nagy bőgésekhez, egy fényképtartó a kedvenc képnek, valami szexi bugyi pasifogónak, vibrátor a pasi nélküli időszakhoz, óvszer a gyerek elkerülésére, cumi, ha az előző mégsem sikerülne, egy bicska, hogy ki tudja vágni magát a szorult helyzetekből, fájdalomcsillapító, az mindig jól jöhet stb.
2009. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Óvszer, egy spangli, egy kisroyal, egy doboz cigi.
2009. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
egy tükör, hogy mindig belenézhessen, ha az igazi arcát, vagy önmagát keresi.
2009. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
És egy kötél, ha mindennek véget akar vetni...
2009. júl. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

"TÚLÉLŐ DOBOZ AZ ÉLETHEZ! és beletennék egy iránytűt (hogy mindig megtalálja a helyes irányt az életben), egy kis cukrot (hogy mindig édes legyen az élete), óvszert, kisollót, sebtapaszt, gombostűt meg mindenfélét! ötleteket várok hogy mit rakhatnék még bele!!"


hát iránytüt kidobnám. a cukorrol azt hinném hogy utálos hogy kövér vagyok. óvszer mással használnám el.

a többi az jó.

2009. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nincs igaza az utolsó válaszadónak, amiket irtál én beleraknám.

A válaszok közül csak a doboz cigit hagynám ki.

2009. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!