Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » God of War-hoz hasonló játék?

God of War-hoz hasonló játék?

Figyelt kérdés

Ilyesmi játékot szeretnék, mint a fent említett. Nekem nagyon tetszett/tetszik, mind a történet, mind a képi világa, és maga az egész játék.

Inkább pc-re kellene valami hasonló, de az sem baj, ha ps2-re van.


2011. dec. 12. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Assasin's Creed
2011. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

A Brotherhood-dal játszottam, nem volt rossz. Lehet, megnézem az újat is. :)

A God of War nagyon megfogott, nem mostanában volt rám ekkora hatással egy játék. :D

2011. dec. 12. 20:18
 3/13 anonim ***** válasza:
devil may cry
2011. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi!

Esetleg nem tudja valaki, hogy a Dante's Inferno van-e pc-re, vagy ps2-re? Ps3-as veruiót azt láttam, meg azt hiszem, xbox-ra van még. De talán van elrejtve valahol másikra is.. :)

2011. dec. 12. 20:27
 5/13 anonim ***** válasza:
a dante van psp-re is azt talán tudod emulátorral pc-n
2011. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Shinobi ( elég szar de kategóriájába ilyen ) . Devil may cry 1-3 (ez jóval nehezebb mint a GOw 1-2 szóval lehet elmegy tőle a kedved ). Darksiders . Soul reaver trilológia , Blood omen trilológia .Ps2 re a Final fantasy 7 dirdge cerberus egy shooter mágikus köritéssel is ilyen arcade gyilkolászós . Még érdemes a shadow of colossust kipróbálni akár pc-n akár psn . Ico-t is bár az inkább ügyességi ,de kell ütögetni benne . Egy kicsit rpgsitett a Kingdom hears 1-2. több nem ugrik be .
2011. dec. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, bocs, a Dante nem ps3-ra van, hanem psp-re és xboxra.

Psp-hez melyik a legjobb emulator?

2011. dec. 13. 10:16
 8/13 A kérdező kommentje:

Végül is, van ps3-ra is, bocs. :D


A Shadow of the Colossust megnéztem, nem tűnik rossznak, lehet, hogy kipróbálom azt is. Köszi!

2011. dec. 13. 10:24
 9/13 anonim ***** válasza:
shadow of collosusba annyi hogy az lesz komoly ahogy mászkálsz a lényeken . Nagyon ki dolgozott ahhoz képest mikor jött ki . Első 1-2 boss az uncsi lesz de aztán jönnek a jobbak . Meg a másodiknál át kell ugrani egy elég nehéz helyen azzal elvoltam egy ideig :D
2011. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, láttam a gameplay-ben, hogy macerás volt rajtuk mászkálni.

Mondjuk a GOW első részében is volt egy csomó szopatós rész. ( a 2-ban egyelőre nem nagyon találkoztam ilyenekkel; ja, én még csak most tolom :D ) Nem egyszer lett félbehagyva a játék, de egy kis pihi után már ment minden. :D

2011. dec. 13. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!