Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » God of War-hoz hasonló játék?

God of War-hoz hasonló játék?

Figyelt kérdés

Ilyesmi játékot szeretnék, mint a fent említett. Nekem nagyon tetszett/tetszik, mind a történet, mind a képi világa, és maga az egész játék.

Inkább pc-re kellene valami hasonló, de az sem baj, ha ps2-re van.


2011. dec. 12. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2 be idegesitőbb ügyességi részek vannak .
2011. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Akkor én még biztos nem jutottam el ezekhez a részekhez. :) Én még csak a lovaknál vagyok, de nem tudom használni a gamepad-et, mert nem kompatibilis a játékkal. :/ Legalábbis, nem minden működik, szóval, marad a billentyűzet, bár, így kevésbé élvezhető. :/

Így meg elég nehéz a lovas résznél az amúgy bal stick-es használatot felváltó billentyűzet használata. :/

2011. dec. 13. 16:38
 13/13 korpai árpád válasza:
devil my cry assasins creed shadow of Mordor dantes infernó még jobb mit a god of war ezt ajánlom ninja gaiden ninja blade is jó az előző is jó
2016. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!