Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vámpír lettem az Oblivionban...

Vámpír lettem az Oblivionban és most az a küldetésem, hogy szerezzek hozzávalókat az ellenelixírhez! De sehol nem találok 6 foghagymát (garlic) és kéne még egy Argorian (kígyóember) vére! Honnan szerezhetem ezeket meg?

Figyelt kérdés
Hol találok olyan Argoriant, aki ellenség? Mert eddig szinte csak a városokban találkoztam velük, de olyat, aki nem az ellenségem nem akarok megölni! És megjártam rengeteg boltot, minden városba elmentem, de még csak 1 fokhagymám van! Mit tegyek? Utánanéztem már a játékkal foglalkozó oldalakon is ennek, de sehol nem írnak erről semmit! Kérlek segítsetek!!
2009. máj. 17. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh, régen játszottam, így pár nevet elfelejtettem, de:


Szerintem olvasd el részletesen a küldetésleírást, mert az lehet, hogy megnevez egy pontos Argonian-t.

Ha nem, akkor szerintem menj a hegyekbe, és keress egy Nekromanta szállást, barlangot, ott mindig van egy argonian. De, ha ügyes vagy, akkor megölhetsz egy kóborló, bandita, csöves argoniant is. Én a banditát javaslom, mert ők a leggyengébbek, és ellenségnek is számítanak.

Fokhagymát meg boltban tudsz venni, vagy törj be egy szegényebb lakásba. Ott szokott lenni hagyma, vagy rabolj ki egy fogadót. Este.

2009. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszike:):)
2009. máj. 17. 09:58
 3/5 anonim válasza:
szia. nem tudom megoldódott-e a priblémád de én is banditákat ajánlanám. 3 db fokhagymát biztos tudsz szerezni a Weynon apátság emeleti szobájána asztaláról. ahol Jauffre ült. többit össze kell lopkodnod vagy vezsel. bár kétséges hogy kiszolgálnak-e egy vámpírt :D
2010. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát a problémám megoldódott, de nem úgy, ahogy terveztem:S végül meglett az összes foghagyma, de mikor visszamentem a csajhoz, aki csinálta volna az elixírt, valamiért nem észlelte, hogy megvan az összes hozzávalóm, utána néztem a neten, és másoknak is volt ennél a küldetésnél ilyenfajta problémája, ezért le lehetett tölteni az ellenelixírt, úgyhogy végül is kigyógyultam a vámpírságból:) de azért köszi:)
2010. máj. 20. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell a gyíkot megölni, elég egyszer megvágni a tőrrel amit kaptál, az ilyen varázs tőr amin csomó vér rajta marad és az elég az italhoz. Azt a tőrt kell visszavinni. A fokhagymákért be kell törni házakba, ott mindig van 1-2 db. Este csináld! Kell még két darab vérfű, amit oblivion síkjain(azon a pokol szerű helyen, ahova oblivion gate-eken keresztül juthatsz el) terem ez a növény, egyszerű ott keresni, sok van. Kell még egy vámpírpor. Nos azt a port csak egy megnevezett vámpírból szedheted ki, elmondja hogy hol találod. Ha egyszerre nálad van az összes, akkor próbálj beszélni vele.
2010. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!