Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim kezdő angol tudással...

Skyrim kezdő angol tudással is érthető a játék története?

Figyelt kérdés
Sokan írjak azt hogy jó játék! De sajnos az angol tudásom nem a legjobb, így szerintetek van értelme megvenni a játékot konzolra?
2011. dec. 13. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
A TES sorozat sosem a történetéről volt híres, úgy is mondhatnám, hogy az elég gagyi. A fő különlegessége a hatalmas bejárható világ és a játékélmény. Tehát igen, érdemes megvenni.
2011. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első egy kicsit ellent mond magának. Mégis hogy élvezhetnél egy hatalmas világot tele emberkékkel, ha nem érted mit mondanak? Én azt mondom minimum középszintű angol kell hozzá.
2011. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öcsi, én mindíg is végig kattintgattam a szöveget, mert nem izgatott. És igen, úgy is élvezetes a játék, van a térképen egy nyíl, az mutatja hova kell menj. De amúgy 10 éves hugom is játszik vele, pedig nem tud sokat angolból...
2011. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jah de ha végig halgatod és végig olvasod is MINDENT

subtileketv mind bekapcsolva

akor sokat tabulhatsz belöle föleg hogy már van egy alap tudásod

amilyen szók megfognak azt lefordítod és igy fejlödsz vagy környezetböl rájösz

kiejtést tanulod vele meg irást is szóval szerintem nagyon hasznos

még otvanak bene a könyvek is stb.

oblivional sokat tanultam angolból csak komolyan kel veni a játékot

de természetesen ahogy irták végig lehet futni is az egész jatékon végig katingatod párbeszédet és mész a nyilakhos

ha pl mindent végig várnál akor szerintem úgy meg 10x ezödne a játék idö

tegyik ezt it a boltoknál pl stb.

2011. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van felesleges pénz kidobás lenne, meg hát úgy elveszik a játék varázsa is, ha nem értem miért is megyek a küldéshez, miért kellet az megölnöm...stb, meg gondolom vannak cselekmények is amiket majd én fogok változtatni a történeten! Áh inkább majd talán Pc-re, ha kijön egyszer neki a magyarítás akkor már biztos lesz olyan gépem amin jól futtatható lesz!


Köszi mindenkinek aki válaszolt! Kár is volt feltennem a kérdést is!:)

2011. dec. 14. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha érted a történetet, akkor mégjobban fogod élvezni.
2011. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!