Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám Xbox360-ra...

Márijó666 kérdése:

Hogyan tudnám Xbox360-ra működőképesen kiirni az Assassins Creed Brotherhood-ot?

Figyelt kérdés

2.0.13146.0-s Dashboard-om van! Már vagy 5x megpróbálltam ugyanúgy kiirni mint ahogyan eddig de akárhányszor is irtam ki, folyamat azt az üzenetet dobja ki a konzol hogy "This disc is not supported." Eddig azt hittem hogy az irommal lehet valami vagy az img burn-el! De aztán olvastam hogy van pár darab játék amiket egy bizonyos

"AP2.5-ös" védelem véd és hogy ezek közé tartozik az AC: Brotherhood is! Meg olvastam hogy a játék iso-jának patchelésével meg lehet ezt a problémát oldani! Le is szedtem egy programot amit javasolt az egyik fórum, de nem nagyon tudom kezelni.(360 games/waves patcher) Amit nem értek hogy mik ezek a "wave"-k, meg hogy hanyas wave-re kellene patcheljem az Assassins Creed Brotherhood ahoz hogy a játékot vigye a konzolom meg ilyenek! Szal nagyjából semmit! xD :/ Ha valaki csinált már ilyen patchelést vagy tudja hogy most mit kéne csináljak az segithetne! :) Előre is köszönöm!


2011. dec. 14. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

*facepalm*


1. mikori flash van rajta

2. ha lt+ vagy lt+ 2.0, akkor abgx360.net-ről le kell tölteni a progit és [link]

2011. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Msot flash-elltettem újra! Max 2 hónapos lehet! Azt sajnos pontosan nem tudom hogy mien flash van rajta, de a GoW3-at már lejátsza végre! (ha ez segit) Am köszi hogy mondtad a progit! megpróbálkozom vele! :D
2011. dec. 15. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!