Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik lehetnek még a "custom"...

Mik lehetnek még a "custom" és "complete" telepítés közti különbségek?

Figyelt kérdés

azon kívül hogy a helyét megadhatjuk hova telepítse ki, akár másik meghajtóra..


láttam olyat amin kicsit nevettem hogy ki lehet választani melyik részét akarom telepíteni. rákattintottam a customra és a következőkből választhattam:

-játék

-asztali ikon

-startmenu ikon

na akkor telepítsük fel az ikonokat a játékot ne az sokat foglal majd nézem az ikonokat.


2011. dec. 16. 07:08
 1/2 A kérdező kommentje:

bár ez arra jó hogy felvégok a haveroknak nézd mennyi játék van a gépemen és milyen jók...

persze ha játszani akar velük azt mondom, nem akarom hogy az én állásomat elrontsa :)

2011. dec. 16. 07:10
 2/2 anonim ***** válasza:
A különbség igazából annyi, hogy a "complete" telepítést azoknak ajánlják, akik nem jártasak annyira a programok telepítésében. Ilyenkor automatikusan telepíti azokat az összetevőket, amik kellenek a program futtatásához. (pl:. DirectX-et, vagy éppen bizonyos vezérlőket). A "custom" installálás során te magad választhatod ki, hogy hová szeretnéd telepíteni a programot és hogy konkrétan melyik összetevőit. Magát az ikonokat nem feltétlenül csak "custom" telepítésnél tudod kiválasztani. Jobban szemléltethető mondjuk a két telepítésfajta közti különbség mondjuk egy sima MS Office telepítésnél. Complete-nál telepíti a legalapvetőbb Office programokat (Word , Excel , stb ... ). Custom-nál te magad választhatod ki, hogy ezek közül melyik szeretnéd telepíteni és melyiket nem.
2011. dec. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!