Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen ddmt2 hack-ek léteznek?

Milyen ddmt2 hack-ek léteznek?

Figyelt kérdés
és olyan választ nem kérek h büdös csaló stb... előre is köszi a választ
2011. dec. 17. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Már ott szar h valaki hackelni akar..
2011. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Büdös csaló.... XD Szerintem már 1 hack se megy a ddmt2-höz mivel eléggé felbírták baszni az egekbe a hack elleni védelmet :D
2012. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
DDMT2 hack nincs,mert a játék készitője volt olyan okos,hogy az összes ilyen dolgot letiltotta.Ebbe bele kell törődni xD
2012. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már ott szánalom hogy azzal a szarral játszol !
2012. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az összes hozzászólást cáfolom. Igenis létezik hack a DD-hez, és engem még nem bannoltak le. És a sok kis nagyszájú, már elnézést INDOKOLJA MEG mért olyan Sz** a metin!!!!! Na valaki?
2012. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs története , sz.ar a grafika , kb space-t meg 4 gombot kell nyomni , átlag életkor talán 10év körül , átlag IQ valahol 45-60 között , de a legnagyobb hibája hogy pénzért ku.rvanagy elönyhöz juttathat 1-2 playert , unalmas és játszhatatlan , évekig kell fejlödni.
2012. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia én ismerek egy működő sé hacket.lényege hogy megduplázza azt a sé-t amit rendelsz.Szóval belépsz a felhasználódba és rámész hogy sé feltöltés ott beírod az sms-ben kapott kártya számot és jelszot viszont az azonosító helyére (ami a kártya szám meg kártya jelszó felett van)ezt irod :HackseProg3.5 ekkor rákattolsz az elküld gombra és kihoz egy ablakot it mindig a TOVÁBB gombra kattintasz és kész is lesz=) dupla mennyiségű sé-t kapsz.Köszi hogy elolvastad megéri kiprobálni én is ezen játszom :))
2012. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hali hát én egyet értek azzal hogy szar a game xD de viszont simán lehet csalni xD 1 könyü módszer belépsz oda ahol van a játék indítója és ott csak át kell nevezni egy fajt de nem mondom meg méket legyen az az én ki titkom ;)

am ha át nevezed még a ce 1.6 al is csalhatsz is :D

2013. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
metin2pszerver.atw.hu
2015. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!