Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 13/L milyen pc-s játékokkal...

13/L milyen pc-s játékokkal játszotok?

Figyelt kérdés

Valami állat szimulátor, vagy ha nem is pont az, valami ilyesmit keresek.

Ti mivel játszotok? Ha írtok azt is írjátok oda pls hogy miről szól :$

[wolf quest, black&white és endless foresten kívül.]


2011. dec. 18. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Sims 3
2011. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sims 2, Sims 3
2011. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
könyörgöm ne gyertek már a simssel :|
2011. dec. 19. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
oé akkor skyrimezz, de nefoss rajta!
2011. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végüölis a skyrim állatos.. kib*szottnagy oriás mutánspok
2011. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

The Sims 2-3

StarShine 1-2-3-4

a starshine egy lovas játék, az első részben Lisával kell lenni előszr is a suliban kell a feladatokat elvégezni pl.: beszélni kell Anne-val a szőkehajú lánnyal, aztán Lindával a szemüveges lánnyal, utána meg Alexel a sapkás lánnyal. utána menni kell a lovardába, beszélned kell az ősz hajú emberrel a házak előtt, és bekell menni a lóhoz vagyis StarShine-hoz hogy lovagolj vele...és nem írom le az egészet met írhatnám reggelig is, és lehet hogy még ismered is..annyit elmondok még hogy a második részben Lindával kell lenni, harmadikban Anne-val és a negyedikben Alexel.


Ma Star academy (demo) én nem találom a teljes verzióját csak a demóját, mert a teljesért fizetni kell, és igaz ez nem állatos, de jó játék szerintem, énekelni meg táncolni kell benne a demo végén meg énekelni és táncolni kell egyszerre és nekem az még egyszer sem sikerült, és néha hülyéskedik a játék hogy a csajt pl kidobja valahova a nagy fekete semmibe én ilyenkor ki szoktam lépni és megnyitom megint


amúgy meg beírod googleba hogy: pc állat szimulátorok v. pc animal simulator és keresgethetsz youtuben is kedvedre.

remélem segitettem

2011. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek:D

skyrimet kipróbálta és nagyon tetszik:D

2012. márc. 31. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!