Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a lényege a Sims3 játéknak?

Mi a lényege a Sims3 játéknak?

Figyelt kérdés

Igazából tudom, hogy a google a barátom, szóval nem kell leszólni:DD annyi, hogy tudom h élő szomszédság meg stb. de igazából vannak feladatok lehet fejlődni? (bocsi csak metines voltam rég, és abba ezek voltak) szóval, légyszíves amit tudtok írjatok le, lehet kérdésem hülyeség, na de mégis :))

köszönöm szépen!:)


2011. dec. 21. 09:04
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
Tulajdonképpen ez is rpg, csak nem sárkányölő istencsászár hőst játszol, hanem átlagembert. Vannak skillek amit fejlesztel (kertészkedésre vagy sportra kell gondolni) és napi célok meg életcélok is, de egy sandbox rpg-re gondolj inkább amerikai kertvárosi környezetben, ahol nincs külön cél, vagyis te választod meg hogy mi legyen a célod.
2011. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Sims Medieval közelebb áll az RPG-khez, abban vannak küldetések. A sima Sims 3-ban csak élni kell és jártasságokat fejleszthetsz, meg egyebek. Persze mondjuk fejlődsz valahogy, mert kezdetben pl bénán tud gitározni, de minél többet gyakorol annál jobb lesz. Főzéssel meg más dolgokkal is így van, eleinte felgyújtja a konyhát, de aztán fejlődik.
2011. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előttem szólóknak igaza van. Én úgy fogalmaznék hogy egy életszimulátor: dolgozni jársz, számlákat kell fizetned, enni kell, fürödni kell, wc-re kell menni, szórakozni kell (ha nem akarod hogy mérges legyen). Mondjuk, én úgy tudom hogyha "Született szakácsnő", akkor nem tudja felgyújtani a konyhát.
2012. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!