Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet razor-féle Sims...

Hogy lehet razor-féle Sims 3-ba kiegészítőket telepíteni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem hugomnak a Sims3-at, de kellene neki a Pets kiegészítő, mert ő csak úgy szeret játszani, hogy van cicája.

Megpróbáltam feltelepíteni a kiegészítőket. Oké, a World Adventures a legelső kiegészítő, úgyhogy azzal kezdtem, hát igen. Kéri hogy frissítést az alapjátékba, az EA Download Manager nem működik, kézileg pedig nem tudom felrakni az 1.2.7-et, mert a skuversion.txt a telepítő szerint egy "Invalid file"(hibás). Megpróbáltam az 1.0.362.00002-t vagy hanyast, midegy, a lényeg a 361->362-n van. De nem engedi. Segítsetek! Hogy tudnám feltelepíteni a frissítéseket?

Előre is köszi!


2011. dec. 22. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom így megmondani hogy mi lehet a baj. De nekem is razor van és simán feltelepítettem, aztán rá a kiegészítőket (mindet), frissítette magát, és a Petset crackeltem a végén. Ennyi. Nem volt semmi gond vele.

Talán azért nem jó mert már crackelve volt az alapjáték, nem? És amiatt nem tud frissíteni automatikusan.

2011. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sziasztok. nekem olyan kérdésem van, hogy ha letöltöttem a kieg.-ket, akkor mindet felkell telepítenem, és csak az utolsót kell crackelnem? vagy mindig az aktuális kieg.t amit feltelepítettem? a sorrend az mindegy? az alapjátékot tudom, h amig nincs fent a kieg. addig ne crackeljem. és akkor mivan ha lemezhitelesítésre hivatkozik, crackelés után is?
2011. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ohh bocsi nem voltam itthon :D köszi a kommentet, elolvastam, megcsináltam jóóóóóóóó köszi !

2. kommentelő: te pedig 1. ezt új kérdésben kellett volna nyitni, 2. meg hogy nem kell mindet, csak az utolsót :D

2011. dec. 25. 20:57
 4/5 anonim válasza:
köszi :) és a EA download managert engedélyezzem, h telepítse?
2012. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem engedélyezve van, de sok értelme nincs + vigyázni kell, nehogy patcholjon
2012. márc. 1. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!