Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A cabela's outdoor adventures,...

A cabela's outdoor adventures, render eror hibauzenetet kuldi mikor el akarom inditani es azutan ha leokezom? :

Figyelt kérdés

Error in file .\Src\FrameWork.cpp at line 115 in function cFrameWork::InitApp:

ERROR: Requested api(7) not found. Reason: "Vertex shader 3.0 not supported."ERROR_EXIT: Program execution suspended



SymInit: Symbol-SearchPath: 'D:\JATEKOK\CABELAS OUTDOOR ADVENTURES 2010\BIN\;.;D:\jatekok\Cabelas outdoor adventures 2010\bin;D:\jatekok\Cabelas outdoor adventures 2010\bin;C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\system32;', symOptions: 528, UserName: 'DIGIT'

OS-Version: 5.1.2600 (Service Pack 3) 0x100-0x1


---CallStack---

c:\2002\src\game\enginedll\debug\src\debugstackwalkerwin32.cpp (990): StackWalker::ShowCallstack

c:\2002\src\game\enginedll\debug\src\debugsystem.cpp (699): cDebugSystem::SendToLogRaiseException

0040A1D6 (COA): (filename not available): (function-name not available)


2011. dec. 26. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!