Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan töltsem le a TROPICO...

MotoCat kérdése:

Honnan töltsem le a TROPICO 1-et az eredeti (Ganxta) magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 19:18
 1/2 ReaperGyuszi válasza:
Magyar szinkronnal nemhiszem hogy letudnád tölteni,meg amugyis az eredetit nemhinném h letudnád tölteni csak 1 kalóz verziós torrentet,vagy megveszed de magyar szinkronnal nemhiszem h letudod tölteni,max annyit csinálsz hogy először angolul letöltöd,utána rákeresel a magyarításra vagy a magyar szinkronra és ha van letöltöd és felteszed. Ennyi :D.Remélem segítettem. :)
2015. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sütnivaló válasza:
Szia. Nekem megvan a Tropico 1 magyar szinkronnal a játék. Még anno a boltban vettem 500 Ft-ért. Nálam csak annyi a gond, hogy akkoriban még win xp volt az op rendszerem, mostanra win7 re cseréltem le. (2 éve) Magát a játékot először felraktam erre a win 7 re, de mivel nem futott alatta, olyan ostobán töröltem le, hogy most viszont abszolut el sem indul a telepítő. Erre is lenne megoldás, hogy miképp lehet orvosolni?
2018. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!