Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok linket adni a warcraf...

Tudnátok linket adni a warcraft 3 frozen throne letöltéséhez?

Figyelt kérdés
Olyanra lenne szükségem amelyik működik is, és letöltés után csak fel kell telepítenem és nem igényel lemezre írást.
2011. dec. 26. 21:24
 1/3 anonim válasza:
Itt egy részletes telepítési útmutató: [link]
2011. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ja, bocs te nem is a wow-ra gondoltál :)
2011. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én elsősorban azt ajánlanám, hogy vedd meg! Kapható az alapjátékkal együtt az 576-ban, és néhány Media Marktban anélkül is(most Budapestiekre gondolok). Ha viszont ragaszkodsz a letöltéshez, akkor először is töltsd le a PowerIso nevű programot(ingyenes)! Ha feltelepítetted, a tálca jobb oldalán lévő ikonok közül válaszd ki az arany CD ikont(jobb klikk rá), és a legfelső opciót válaszd ki(Lemezkép csatlakoztatása)! Bejön egy Megnyitás ablak, keresd meg a .iso, vagy más formátumú fájlt, amit letöltöttél és nyids meg. Így egy virtuális meghajtón futtatja, ami olyan, mint ha lemezre írtad volna. Ezután telepítsd fel, a szokásos módon, ahogy az eredeti játékokat kell. A játék működik CD nélkül, de lehet, hogy kell hozzá crack, ha kell, akkor tölts le azt is(nem tudom, hogy kell-e, mert nekem eredeti). Megjegyzem viszont, hogy ez a kieg. nem futtatható az alap WC3 nélkül, de ezt gondolom, hogy tudod. Nekem volt egy olyan problémám, hogy nem fogadta el az alapjátékot, nem vette észre, hogy fel van telepítve. Ha ilyen probémád van, akkor szólj, és segítek.
2011. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!