Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Call of Duty Black Ops-ot...

A Call of Duty Black Ops-ot vagy a Modern Warfare 3-at lenne érdemesebb megvenni? (xbox-ra)

Figyelt kérdés
A MW3 onnan folytatódik ahol vége lesz a MW2-nek ? léci azt is írjátok le miért lenne érdemesebb azt megvenni
2011. dec. 30. 11:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és elsősorban azok véleményét kérném akik játszottak mind a kettővel
2011. dec. 30. 11:51
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem az mw3 érdemesebb lenne mert biztos jobb lenne a multija.. a blackopsnak nagyon jó a története de szerintem az mw3 izgalmasabb :)
2011. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

www.otherworld.hu



rengeteg játéknak itt vannak a videós kritikái! megtalálható benne mindkét cím, ha érdekel keresd meg őket. Szerintem a MW3 jobb mint a Black OPS, de én még nem játszottam az MW3-mal.

2011. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nekem az volt az első hogy megnézzem a teszteket otherworld-on :DD csak azért írtam ki ide mert abból nagyon nem derül ki hogy melyik a jobb
2011. dec. 31. 06:58
 5/15 anonim ***** válasza:
MW3 Nemkérdés! :D
2012. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
semeiket nem kell megvenni! flashaltasd ki! :) és még olcsóbb is mint a játék! :) egyébként ha minden áron meg akarod venni akkor egyértelműen a : Black Ops(cod7) m(pc-n kivittem mind2-öt!) a Ops-nak sokkal jobban kidolgozott grafikája van sokkal jobbak a reakciók! a történet is nekem jobban tetszett a 7 a 8 elég gyenge volt a történet is csak lőni kellett...... :( szval BLack Ops! )
2012. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Több helyen is kifejtettem már az xbox 360 flashelésének a következményeit. Szarabbnál szarabb és rövidebb játékokat fognak kiadni és csak úgy tudsz a teljes történettel játszani ha megveszed még jó pénzért mellé a DLC-ket. Melyik a jobb? 18 órás kampány mód vagy 3 óra kampány és 15 óra DLC. Jelenleg a magadfajta miatt a második verzió van és így, hogy megveszem a játékokat, nem nézem jó szemmel.
2012. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hidd el, tudom hogy ki lehet flasheltetni de én multizni is akarok !!
2012. jan. 1. 14:10
 9/15 A kérdező kommentje:
am kössz a választ !!
2012. jan. 1. 14:11
 10/15 anonim válasza:
semmi, :) am az elözző válaszoló irta hogy nem nézi jó szemmel hogy nekem kivan flashalva neharagudj de sz**-rá hát akkor flashaltasd ki nincs rá még jogszabály ill. törvény vagy büntetés ugyan oyla njó minőségű játékot lehet rá kiírni...... 2 napja irtam ki a fifa12, bementem a media markt-ba 13000ft-ot kértek el érte.. Kérdező: ha meg multizni akarsz akkor a Ops-ot vedd sokkal jobb! grafikailag, történet, reakciók stb. :)
2012. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!