Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akinek ps2-je van az nem...

Akinek ps2-je van az nem vágyik jobbra/másra?

Figyelt kérdés
Nem azért mert gagyi vagy ilyesmi,csak nem piszkálja a fantáziátokat hogy egy ps3 vagy xbox 360 jobb lenne? Nem unjátok?
2011. dec. 30. 21:12
 1/7 Queasy ***** válasza:
Nem. A jelenlegi konzolgeneráció számomra egy tragédia, remélem a következő jobb játékfelhozatalt hozz.
2011. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem speciel azóta mióta bejött magyar országra a a ps2 azóta van 72 eredeti játékkal. De már elég unalmas volt hogy minden valamire való játék megvolt és kijátszottam 8-szor, ezért vetem egy 360-at. Így utólag inkább ps3-at vettem volna exklúzív játékok miatt mert xboxra csak kevés jó játék van de még mindig jobb mint ps2-re. Haverjaim meg most vesznek/kapnak ps2-t és tőlem veszik a játékokat :D
2011. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Több száz játékom van ps2-re, nekem ez bőven elég, emellett itt a pc, mobilos android játékok, minek másik konzol? Nem éjjelnappal játszani akarok. Így is bőven van választék.
2011. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék egy ps3-at, de ha nincs rá keret, akkor nincs rá keret! Ez van, ezt kell szeretni!

Majd lesz 3, ha anyagilag megerődödök!

2011. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Akinek PS3/XBOX360-a van nem vágyik egy barátnőre? :D
2011. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek barátnője van, nem vágyik a ps3 és az xbox árára? :)
2011. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szeretnék egy PS3-at már csak a legújabb FIFA miatt, mert PS2-re kiadják még,de grafikailag és extrákban is több és jobb a FIFA12 ps3-ra.

Nem beszélve a GTA IV-ről ami már 2-re nem is adták ki csak 3-ra.

A PS3 BlueRay lejátszó is és még a 320 GB tárhelyról nem is beszéltem.

2011. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!