Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal mindent megbeszélün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal mindent megbeszélünk, őszinték vagyunk egymáshoz. Elmondta, múlt éjjel azt álmodta hogy egy másik csajjal szexelt. Lehet hogy jobbra vágyik?

Figyelt kérdés
(akit ismerek,nagy mellü,jó az alakja, szoval egy bomba csajról van szó)és nagyon élvezték. Még nem feküdtünk le, de mostmár félek h mi lesz ha őt fogja a helyembe képzelni mivelh alig vannak melleim és nem vagyok vmi soványság... Inkább őt szeretné az ágyban látni helyettem??? :S (a szex már tervben volt)
2008. aug. 8. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az hogy álmodta az nemjelent semmit egyik barátnőm se a pasijával álmodott mégis imádja.. és ez a lényeg az álmodat nemnagyon tudod kontrolálni
2008. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az a helyzet hogy bárki álmodhat iesmit ez még nem jelenti azt hogy te nem vagy elég jó neki. figyelemreméltó hogy ieneket is megbeszéltek egymással. ne stresszelj emiatt, attól még hogy nem tűnik helyesnek, teljesen természetes hogy időnként mással álmodik az ember, ez még nem jelent semmit. addig amíg túl sokszor elő nem fordul :S de amíg nem visszatérő álma ez a lány, akkor nincs mitől tartanod, ha téged szeret akkor veled akar szexelni és nem mással.
2008. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy álombéli nőt választana helyetted. És nem lehet mindenki tökéletes. Ha meg összejött veled a párod akkor biztos azért mert elfogad olyannak amilyen vagy, a súlyod és a melleid ellenére!!!!!!!!!!!! Szerintem nem kell emiatt aggódnod!!!
2008. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha őt szeretné látni az ágyban látni,akkor vele lenne és nem veled.De veled van,és ezt csak álmodta,ugyhogy nincs miért aggódnod szerintem.Legyen több önbizalmad,veled van,téged szeret,erre gondolj.Azt meg csak álmodta és annyi semmi több.
2008. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Kedves válaszolók!!! Sokkal nyugodtabb lettem... :)
2008. aug. 8. 00:38
 6/12 A kérdező kommentje:
és azt nem fogja elvárni h olyan jó legyen, mint az álmában a csajjal???
2008. aug. 8. 01:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy hét múlva már szinte semmire sem fog emlékezni az álmából. Az álom szétfoszlik, valószínűleg teljesen el is felejti majd. Nyugodj meg, semmi de semmi hatással nem lehet ez a kapcsolatotokra.


Persze kivéve, ha te felfújod, de nem érdemes. Nincs miért aggódnod! :)

2008. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem szinte tökéletes a párkapcsolatom, lassan összeházasodunk és már babát várok. Első perctől megértjük egymást a párommal 100%-osan, volt előtte nem egy és nem is tizenegy pasim, de az összes nem ért annyit együtt, mint ő. A szex meg szinte már-már álomszerűen működik.

DE!!!

Ennek ellenére nálam is előfordult, hogy erotikus álmom volt. Nem is egyszer, az elmúlt egy évben minimum három ilyen alkalom volt, egyszer egy ismeretlen pasival, egyszer egy haverral (akivel soha-soha nem lennénk együtt), harmadik alkalommal pedig egy volt pasival (akivel egyébként életben messziről nem volt annyira jó a szex). Félig-meddig én is megemlítettem ezt a páromnak, sok jelentőséget azonban nem tulajdonítottam neki, mert nem tudom jól, hogy ez nem amiatt van, mert lecserélni szeretném, vagy mert másról ábrándozok, egyszerűen az agyam így keverte a lapokat álmomban és kész! Ennek kb. annyi realitása van, mint annak, hogy két hónappal ezelőtt azt álmodtam, hogy kutyakölyköm született. :-D

Nem tehetünk az álmaidról, a te párod sem tehet. Ha a másik csaj jönne be neki és a te testedet nem találná elég vonzónak, akkor hidd el, hogy nem pazarolná az energiát, lépne szépen tovább. De gondolom, hogy boldogok vagytok és az összhang is megvan, ha már ilyen dolgokat is megosztotok egymással.

Viszont erről az összhangról jut eszembe! Miért nem feküdtetek még le egymással? Tudom, nem szabad ezt elkapkodni, de azért elhúzni sem. Ha nem vagy nagyon fiatal, nincs egyéb akadálya, és mondjuk nem három napja jártok együtt (amit leírásodból nem hiszek), akkor lassan érdemes ezen elgondolkodni. Ha esetleg félsz, akkor csak simán bújjatok össze néhányszor, pettingeljetek, ismerjétek meg egymást testét és menjetek el addig, amíg jól esik.

Mert lehet, hogy a barátodnak épp amiatt vannak szexuális álmai, mert hiányzik neki és már vágyna rá. (Legalábbis nekem általában akkor voltak, amikor kicsit "zaklatottan" aludtam el, vagy valamilyen oknál fogva már napok óta nem voltunk együtt és vágytam rá.)

2008. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Javítanék:

...mert tudom jól, hogy ez nem amiatt van, mert lecserélni szeretném...

és

...Nem tehetünk az álmainkról, a te párod sem tehet...

2008. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen h elmagyaráztátok... Azért nem feküdtünk még le egyébként mert elég szégyenlős vagyok és sehogysem tudok megelégedni magammal...:( De vh túl kéne tennem magam ezen!:S
2008. aug. 8. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!