Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett az év játéka a Skyrim?

Miért lett az év játéka a Skyrim?

Figyelt kérdés
Valaki össze tudná nekem foglalni, hogy miket képes produkálni ez a játék, hogy első helyezet lett? Kipróbáltam, és szerintem semmi különös nincs benne, pedig maga a világ tetszik, ahol játszódik. Haverom, aki pedig egyenesen rajongott érte, ő is azt mondta, hogy csalódott benne, és nem nyújtotta azt amit várt tőle. Tudom, hogy ez személyes vélemény, de kíváncsi vagyok többek véleményére, hogy mi olyan jó benne, hogy év játéka lett?
2011. dec. 30. 22:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
49%
I thought Skyrim is a bad game...then I took an arrow in the knee
2011. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nos, tudsz te angolul vagy csak követted a nyilat a térképen?
2011. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Előző ember kérdése lehet megmagyarázza miért.


Haverom is egyszer játszott Fallout-tal, aztán minden beszélgetést/videót elnyomott, és fogalma sem volt, hogy épp mit csinál, aztán engem kérdezgetett.


Ha angolul tudsz akkor nem igazán tudom megválaszolni.

Tényleg egy jó játék, persze sokaknak nem jön be, pl. a cod-huszároknak, mert másokon nevelkedtek, más az ízlésük.


Amúgy meg itt nem egy "szervezet" választja meg az év játékát, és akkor az az istenkirály, csak azt adhatják úgy ki.

Minden egyes honlap/rendezvény külön-külön választ GOTY-t, valahol Skyrim lett az, valahol Uncharted, stb.

2011. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Megválaszolták elötem (angol, stb.)

amugy év RPG játéka

2011 ben jöt ki jobb rpg?

mert év játéka mért lene? itt a BF3 is

atól jobb lene Skyrim mint játék (végülis nálam igen:p de hivagalosan szerintem csak kategóriákban lehet gyöztes)

Mindenesetre én nem csalódtam

a legnagyob probléma amit it halotam hogy harcrendszeŕ nem jó.... hát ez nem kimondotán olyan játék mint pl Assassin creed, thief 3, Dark messiah

nem azokhoz kel hasonlitani

hogy oblivion tól nem letek nagy változások?

mért morrowindtól igen? na jó igen de szerintem jó irányba

Skyrim is egy lépés

de én játszok vele átadom magam a játéknak és hangulatának és Skyrimtöl nincs jobb még nem találtam Oblivion se jobb

és remélhetöleg lesz nagyob kiegészítöje

lehetöleg kicsi humort vine bele mert azt hiányolom edigi játék alol

elég minik vanak bene jó nem is ilik bele

de jó lene egy olyan terület vagy szál ahol elengethetnéd magad borungóságból:p

2011. dec. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ja és a platformot is kihagytam...

aszerint dijazák pc n van másik rpg?

olyat sehol nem olvasol hogy az év legjob játéka mármint hivatalosan ! persze szerintem megérdemelné rengeteg bugjával (anyira nem sok:p) és ahogy látom sok helyen; kevés újítása melet is

2011. dec. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egy biztos, hogy CoD huszár nem vagyok. Az angol tudásom többé-kevésbé hiányos, de általában nagyjából át szokott jönni a történet, és a körülöttem zajló cselekmény, de mondom, hogy nem játszottam vele túl sokat(lehet, hogy ez a probléma), inkább a haverom informált róla, aki szerint nem érdemli meg az év játéka címet, ezért is voltam kíváncsi, hogy miért olyan jó játék, ha jól értelmeztem, akkor a történet miatt, de lehet, hogy megint hülye vagyok. Azért köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 31. 12:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Igazából egy RPG mindig is "elitebb" és jobb, mint bármilyen más műfajú játék, és RPG-ből idén nem volt túl sok (még egy Dark Souls)
2011. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ebben viszont van igazság, bár amivel most játszok szerintem az is megérdemelné az év játéka címet :)
2011. dec. 31. 13:43
 9/17 anonim ***** válasza:
Talán azért mert egész más, mint a többi. Maga játék nagyon sokrétű, van benne kismillió mellékküldetés, vannak baromi jó történetű küldetések. Meg az egész játéknak saját bolygója, történelme, könyvei vannak. Nem könnyű ilyen játékot találni.
2011. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sok játék megérdemelné, de csak 1 lehet az (honlaponként).

Ezzel amúgy sem kell foglalkozni, játssz azzal ami tetszik, a kritikákat és pontozásokat is felejtsd el.

2011. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!