Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett az év játéka a Skyrim?

Miért lett az év játéka a Skyrim?

Figyelt kérdés
Valaki össze tudná nekem foglalni, hogy miket képes produkálni ez a játék, hogy első helyezet lett? Kipróbáltam, és szerintem semmi különös nincs benne, pedig maga a világ tetszik, ahol játszódik. Haverom, aki pedig egyenesen rajongott érte, ő is azt mondta, hogy csalódott benne, és nem nyújtotta azt amit várt tőle. Tudom, hogy ez személyes vélemény, de kíváncsi vagyok többek véleményére, hogy mi olyan jó benne, hogy év játéka lett?
2011. dec. 30. 22:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én cod-,bf- és ac-huszár vagyok és eddig utáltam az ilyen varázslós,stb. játékokat,de miután haveorm megvetette velem,azóta favorit.:DD
2011. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy kalap kaki!Sztm Nem jó játék 25 éves vagyok anyanyelvin beszélem az angol de!Sztm a WOW BF3 Crysis2 Stb ezek a jó játékok nem az erdőben Szaladgálni ész nélkül és leölök egy rókát aminek szárnya van tüzet okás És Haditechnikai felszerelése van Ez kérem szépen nem játék ugyhogy miről van szó?
2012. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Róka aminek szárnya van, tüzed okád és hadifelszerelésben van? Ilyet te hol láttál? XD
2012. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13:33


Oké, neked nem jön be, de attól azért leszarozni nem kell.

Kevés játék van, amit le "szabad" szarozni, pl. cod, a többi az csak max nem neked való

2012. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyébként, @13:33

Nem ész nélkül kell rohangálni az erdőben és leölni mindent. Ha nem tudsz RPG-t (vagy akár TES-t játszani), ne a játékot okold! =)

2012. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem,ironikus poén

hisz amiket elene amlitet aban kel szaladgálni észnélkül:) de hát ha az fps ek a stilusa ez van

valószinüleg valami mmorpg t látot edig csak szárnyas róka ami tũzet okád

es ezt öszekapcsolta sárkányal meg hogy vanak rokák skyrimben:)

csak ép a rokákal mit kéne csinálni?:D

szegények ártatlan,kisálatok:p

inkáb a farkaskat kel leölni de azok jönek maguktól:p

2012. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ja amugy már jó régóta skyrimezek és még mindég ad új dolgokat olyanokat hogy csak ámulok es bámulok

szóval nem rosz játék:)

2012. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!