Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem gáz az hogy tele van az...

Nem gáz az hogy tele van az oldal olyan kérdésekkel hogy elakadtak a Resident Evil 4 meg 5-be, miközben a 4 meg 5-ben szinte semmi fejtörő nincs, a régebbi részek meg tele voltak fejtörőkkel és (gondolom én ) az emberek nagy része megtudta csinálni!?

Figyelt kérdés
egy olyan gyereket aki csak a 4 meg 5-el játszott beültetnék egy régebbi igazi Resident Evil elé akkor szerintem az első fejtörőnél abba hagyná vagy hónapokig gondolkozna hogy mit kell csinálni.

2012. jan. 2. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
megis miert lenne gaz?
2012. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetőleg Resident Evil fanok írjanak
2012. jan. 11. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
legtobbszor a RE4-et toltam ki, 9x, es meg mindig nem tartom gaznak ha valaki elakad akarmilyen jatekban...
2012. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt én sem értem, a régebbiek tényleg jóval bonyolultabbra sikeredtek. Manapság meg egyébként is minden rejtvény megoldása egy pár kattintásra van mindenkitől, érthetetlenek ezek a kétségbeesett segélykiáltások. :)

Persze, utólag könnyen beszélek, hiszen a RE4 esetében első nekifutásra betojtam minden zombitól, de hogy a fogaskerekeim nem füstöltek le tőle, az tuti. Ettől függetlenül még mindig a lehető legklasszabb játék, amit csak el tudok képzelni. :)

2012. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!