Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX360 Slimbe benn van még a...

XBOX360 Slimbe benn van még a 3LED hiba, mert ugy hallottam hogy már nincs?! Meg hogy meikérdemesebb megvenni játékilag xbox360slim vagy ps3?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A slim-ben már csak 1 led van így a 3 ledes hiba már nincs meg, de néha még elromlik 1 leddel is, de nem jellemző. PS3-nak több exkluzívja van szóval szerintem azt.
2012. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Slimnél már ritka a meghibásodás.


PS3 meg egyértelműen jobb.

2012. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 2. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Műszaki cikk, elromolhat. A ps3-nál is van ugyanez, sárgaledes hibának hívják. Egyébként egyik gépre sem jellemző már. 6 évvel ezelőtt volt a 360-nak néhány hibás szériája, ami szinte kivétel nélkül 3 ledes lett, azóta ezek már rég eltűntek, illetve csak használtan tudsz ilyen régi gépeket venni már, csak valamiért sokan szeretik még mindig mondani, hogy van, simán tájékozatlanság. Amúgy azt vedd amelyiket akarod, annyira mindegy, mindkét gép nagyon jó!
2012. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha , thx hát én is azt gondolom hogy mind a 2 konzol nagyon jó! csak még nem tudom mert nagyon sokan mondtak xboxot(nem itt!) meg ps3-at is!v de lehet megvárom amikor 2014-ben vagy 15-ben kijön a 2 legujjabb konzol: ps4 ill. xbox720 de ha kijön akkor sztem xbox720-at fogok!
2012. jan. 3. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet hülyeséget mondok de én ugy tudom hogy a ps4 2013 nyara előtt kijön az xbox 720 pedig 2013 karácsonyára
2012. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző:

igen, jelenleg ez a pletyka, de inkább várjunk hivatalos bejelentésre.

2012. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!