Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kaptam egy kormányt PC-hez,...

Kaptam egy kormányt PC-hez, amihez van kuplung és sebességváltó is. Tudtok olyan játékot, amiben tudom ezeket használni?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még nem találtam olyan játékot, ami tudja kezelni a kuplungot, a sebességváltó tökéletesen működik, de szeretném használni a harmadik pedált is.
2012. jan. 4. 15:04
 1/5 anonim válasza:
Need for Speed Carbon :) én mindig azzal nyomom xD
2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És abban működik a kuplung? Mert az új NFS-ekben nem jó...
2012. jan. 4. 16:35
 3/5 anonim válasza:
Live For Speed ebben bármeik kategória de a Drift 2010 a legjobb ;) ott lehet tolni kuplungal! én is g25-ös kormánnyal tolom :)
2012. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Test Drive Unlimited 2 vagy a sima Test Drive unlimited a legjobb hozzá :)ott be is leeht állítnai hogy automatikus kuplung vagy manuális :) és ha elengeded és sebességben van a kocsi akkor ugyanúgy lefulladt stb.. :)
2012. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az NFS Carbonban tényleg van kuplung. de használhatod úgy is, ha valamelyik játékban nincs, hogy úgy teszel mintha lenne kuplung. Pl: nyomod a gázt, majd ha kell váltanod elengeded, benyomod a kuplungot és váltasz.
2013. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!