Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Komoly kérdésem van . Nah...

Komoly kérdésem van . Nah Szerintetek mik a bilág legjobb játékai : 1 . : 2 . : 3 . :? Én szerintem 1 . : Unreal Tournament .2 . : Sims 1 .3 . : Gta Vice City vagy a 102 kiskutyák . Talán így van a sor nekem . És neked mijen sorrend van? .

Figyelt kérdés
. .
2012. jan. 4. 18:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
66%

1. Nyelvtan óra

2. Tanulj inkább

3. Hülye maradsz

2012. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:I:I .
2012. jan. 4. 20:23
 3/14 anonim ***** válasza:

1: Legend of Zelda Ocarina of Time.

2: Castlevania Lord of Shadow.

3: Halo Reach

2012. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszodat . :D:D .
2012. jan. 4. 21:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Szivesen
2012. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. Grand Theft Auto San Andreas MultiPlayer;(GTA SAMP)(Singleplayerbe 1 végigjátszás után meguntam)

Erről röviden annyit hogyha mondjuk ~1-2hónap alatt megtanulja az ember az alap dolgokat,akkor már nem lehet leállni, aztán jöhetnek a komolyabbak, mikor már pro leszel.pl: glitch, drift utána már saját szervered is lehet megtanulsz scriptelni mapp stb. pár havert raksz adminnak ők segítenek és jöhetnek a playerek ;)) Fantasztikus játék így.

2.Need For Speed Most Wanted;(NFSMW)

Ezt szerintem nem kell senkinek bemutatni, mindenki ismeri az NFS gameket, szerintem azok közül ez a legjobb.

3.Call of Duty;(COD): Összes

Háát a COD az király játék, mindenki tudja,sokan szeretik, a Cod2 től egészen a MW3 ig az egész úgy ahogy van jó.

De a 3. helyre jöhetett vna még akár a FIFA sorozat is.

2012. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi az igen aprólékos választ . :D:D .
2012. jan. 5. 14:14
 8/14 anonim ***** válasza:

1. Bf3 :3

2. Mw3 :3

3. Minecraft - Terraria :3

2012. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1:.Unreal összes része.

2:.huhh....Talán.Cod-ok

3:.Medal of Honor sorozat.

Gyorsan írtam.de ezvan. Sa:Mp valóban állati.:D

2012. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

1.: Heroes of Might and Magic III

2.: Need For Speed Hot Pursuit 2

3.: Sim City 4


Ezek megunhatatlanok, Főleg a Heroes, én úgy vagyok vele, kb 5 percig csak elvagyok vele, mikor belelendülök, akkor meg alig bírok felállni a géptől :) Az NFS-be meg egyszerűen imádom, mikor saját célokat tűzök ki, hogy na most nekem ez az autó kell, erre gyűjtök először, nemrég majdnem megszereztem a Ferrari F550-et (ami 80.000), de sajnos kényszer formázást kellett végeznem, és elfelejtettem biztonsági másolatot csinálni a mentésemből... A SC4-et meg inkább többen jó játszani, de egyedül is el lehet vele bőségesen lenni :)

2012. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!