Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ban szerintetek melyik a...

Jonyik@ kérdése:

WoW-ban szerintetek melyik a jobb? Retri prot paladin vagy retri holy paladin

Figyelt kérdés

Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok,tehát ne oltogassátok hogy milyen low kaszt meg ilyenek


Előre is Köszönöm a válaszokat:)


2012. jan. 7. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ mit, akarsz vele csinálni, pvp, pve, tank, heal?
2012. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hibrid talentet akarsz csinálni?
2012. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
PVE-re akarom csinálni
2012. jan. 7. 21:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy ebbe a talentelésbe nem vagyok jó és vki tudna esetleg még abban segíteni,hogy mire mennyit tegyek?
2012. jan. 7. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megmondod meik patchbe játszol csinálok neked talenteket !
2012. jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pontosan a Wodon játszok és a patch pedig 3.3.5a
2012. jan. 8. 08:20
 7/7 Nándi920425 válasza:
Csak 1 tip a legjobb ha nincs kirakva a retry talent teljesen van 1 -2 talent ami pvp-s persze ha pve re kel na sz val ha kirakod a pvp-s talentokat leszámitva a retrit durván 20 pont marad meg abol 5 minimum kell protra h megnôveld a total streghtedet a tôbbi tetszés szerint de javaslatom ha ki vagu jó glyphelve a hammer of......jaid 8%manát viszatôltenek igy manasporolásra nem igen kel pazarolni a talentokat sztem vagy oanra rakjami holynál a támado speleket nôveli vagy protból hp-t szerezhecc de legjobb ha ahogy mondtam majdnem ful retry 5 a peotba a streghtes talentra a tôbi holyba ami sell damagedet nôveli ha kérdésed van nyufodtan iej
2012. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!