Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas:Hogy tudom...

GTA San Andreas:Hogy tudom megcsinálni a repülő iskolás küldit? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a "Kanyarodj a leszállópályára" feladatot nem tudom olyanra megcsinálni hogy kapjak kitüntetést(csak úgy enged tovább! :( )

Már a hajamat téptem mert vagy 1000X próbáltam, de nem sikerült! :( Mentést berakni meg nem akarok! :(

Hogy csináljam meg, vagy mit csináljak hogy sikerüljön???



Előre is köszi!


2012. jan. 8. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Úgy lehet kanyarodni, hogy a függőleges vezérsíkon forgatod az oldalkormányt, ehhez viszont hely kell a nagy ívben való kanyarodás miatt, és kihagyhatod az ellenőrzőpontot. Viszont ha a vízszintes vezérsíkot használva kombinálod döntést (bólogatást), és a jobbra-balra kilengést akkor egy gyorsabb reagálású kitérő mozgást tudsz végrehajtani, amit viszont folyamatosan korrigálni és ellenőrizni kell. A repülőiskolának pedig csak annyi a a lényege, hogy a piros karikákon áthaladj és a piros körben állj meg.
2012. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kössz! :/
2012. jan. 8. 15:36
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Az is fontos hogy leszálláskor engedd ki a kerekeket mert sokáig én is itt hibáztam el de utána sikerült :)
2012. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jan. 11. 17:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja tényleg XD, már én is hülyét kaptam hogy miért robban fel a gépem egy egyszerű leszállás után. Csak mert nem volt kiengedve a futómű :D
2012. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Da am, az a rész tényleg vacakolós, a helikopteres rész ment nekem is a legkevésbé, de hamar ráéreztem, és aztán már gond nélkül sikerült, de nyugodtan nézz róla egy végigjátszást, csak hogy hogyan is néz ki az amikor valaki megcsinálja a feladatot
2012. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Nekem nem volt gond a kerékkel,de amikor az első kerekek leértek hirtelen belángolt a hajtómű, kb2 másodpercre, ez vett le sérülési pontot és ezért nem mentem át! XD

DE k*rva nehéz pálya! >:I Nem?

2012. jan. 11. 20:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Am ma futóművet már az utcsó kör előtt kiengedem!(Bitos ami bisztok! :) )
2012. jan. 11. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért az még szükségtelen, mert kb úgy 2 mp mire kiengedi, bele lehet kalkulálni, de igen tényleg az az egyik legnehezebb küldetés. A másik még hátra van azt inkább nem lövöm el :)
2012. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Naaaaa Légyszíííííííííí! X)))
2012. jan. 11. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!