Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty 5 multi probléma?

Call of duty 5 multi probléma?

Figyelt kérdés

Nem enged online profilt készíteni..

google-t 1órája bújom de semmi..

Valaki tud megoldást?


2012. jan. 9. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát van egy eredeti játékod, amit normálisan feltelepítettél, és nem enged online profilt csinálni? Mit ír ki?
2012. jan. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nemtudom leírni,de itt egy videó amit találtam.

http://www.youtube.com/watch?v=0DAOBVwl7Ws

ami a srácnál van,az van nálam is..

2012. jan. 10. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a kommenteket a video alatt. Először is eredeti? Ha nem, az a para. Ha igen, próbáld uninstallálni/reinstallálni, van akinek működött. Más azt írta, hogy single playerben kell profilt csinálni és utána átvinni azt online. De tényleg inkább olvasgasd a kommenteket.
2012. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nem eredeti leírom hogy hogyan kell megcsinálni ha meg igen akkor rábasztál vagy nem tum sry :D

de ha tört akkor így csinál meg :

Elösször is leszeded a call of duty 5 -öt feltelepíted meg minden amit kell.

Leszeded az 1.1/1.2/1.3/1.4/1.5/1.6/1.7 patcheket. Ezeket szépen sorban fel is rakod.(valószinűleg majd keresned kel egy 1.7-es mp cracket is).

Ha ezzel kész vagy fogod magad és leszeded a COD5 Privat Client Patch-t 1.7-est (google a barátod).

Ezt berakod a cod5 főmappájába.

JÁTÉK: Fogod magad megnyitod a COD5 Privat Client Patch-t, felugrik a cod logo ne foglalakozz vele hagyd megnyitva.

Nyisd meg a cod multiplayert, ne csinálj profilt! lépj ki hogy csak a főmenü látszódjon. (keress egy ip címet xfire vagy ahol akarsz pl:89.187.135.147:28912 és ez legyen neked másolásra készen).

Nyomd meg az F3-at, a nullás gombbal lehívod a consolt kitörlöd a nullát és beírod hogy /connect_és az ip cím, aztán ENTER és utánna megnyomod gyorsan az F4-et mert ha nem ledob! _ <-- (EZ SZÓKÖZT JELENT AKI NEM TUDNÁ! :D ).


Ha kapcsolódik akkor fasza ha nem keresel egy másik ip címet mert nem mindeggyik működik (faszom tudja mért.. )



Punk Buster frissítés : Ez nem biztos hogy kötelező de erősen ajánlott!


Letöltöd a programot innen: [link] Természetesen ki kell választanod az op.rendszered, Mac, Linux vagy Windows. Rákattintasz a linkre, beírod a biztonsági kódot és szeded lefelé. Kitömöríted, jobb ha berakod a cod5 főmappájába. Nyisd meg az .exe kiterjesztésű fájlt, "I accept"-re katt, megjelenik egy kis ablak. Add game, kiválasztod, hogy "Call of duty 5", és beállítod, hogy hova van telepítve a játék (általában automatikusan felismeri). Utána megint az ablak jelenik meg, de már ott van a cod5, katt rá egyszer és válaszd ki, hogy Check for updates. Katt rá, várd meg még megcsinálja. Ha kiírta, hogy készen van irány játszani.

2012. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a bő választ,de sajnos mikor elindítom a játékot nem dobja be a consolt pedig megvannak a leírtak de hiába nyomom meg a gombot,semmi. :S



Az hogy eredeti vagy sem az a multi kulcsnál fontos..

2012. jan. 11. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
akk nézd meg a beállitásokban hogy melyik gombal lehet lehívni a consolt!
2012. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Működik!

tökéletes,köszönöm,

2012. jan. 11. 19:21
 8/9 anonim válasza:

Üdv, megcsináltam az amit írtál. Leszedtem, felraktam ahogy kell. Megpatchaltam 1.1-1.7-ig. Meg crackeltem.

Akkor leszedtem, cod5 privat client 1.7-es exe-t. Betettem cod5 Main mappájába, elindítottam ezt az exe-t. Az után megnyitottam a cod5 multi-t, s nekem 0 gombbal jött le a konzol beírtam: /connect 91.82.84.212:28374

S nem történt semmi.

Mi lehet a probléma?

Üdv

2013. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Geriiiii válasza:

Köszönöm Mattew a leírást!

Működik rendben meg minden!

Nagyon hálás vagyok érte!!!

2015. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!