Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet az alábbi probléma...

Mi lehet az alábbi probléma oka a Battlefield 2 multi közben?

Figyelt kérdés
Megy a multi kb 10 percig, majd se szó, se beszéd szépen kilép, és kész, de ritka esetben kiírja, hogy az exe hibár, ezért leáll. Már tűzfal nélkül is kipróbáltam, akkor csak 20 percig ment a játék. Mi lehet a hiba? win7-em van, 5mbit-es a net.
2010. szept. 30. 19:34
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ez a gond én is erre keresem a választ és nem tudok mit csinálni a játék mindig kilép :S
2011. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a probléma nekem megoldódott azóta, most az a baj, hogy megnyitnék egy szervert,kis gondolkodás, majd megint ott vagyok a szerver listánál, valamiért nem hajlandó megnyitni egyetlen szervert sem, így beleuntam, és töröltem. Amúgy próbál ki ezt : Amint bent vagy a pályán, rakd le a játékot tálcára, nyisd meg a feladatkezelőt (ctrl+alt+del), ott keresd meg a battlefield-et, rá jobb gomb, és van olyan, hogy pirotás beállítás. Ott csak az egyiken legyen legyen pipa. Most nem emlékszem, hogy mi volt felsorolva, talán processor 1, 2, vagy cpu 1, 2, de a lényeg, hogy csak az egyik legyen bepipálva. majd lépj ki, majd vissza a játékba, és elvileg jó lesz, nekem így működött.
2011. márc. 26. 17:33
 3/4 anonim válasza:
Eredeti a játékod?
2011. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem nem de a tégi gépemen ment feltörve csak most valami gebasz van
2011. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!