Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rubik kocka alsó kereszt ki...

Rubik kocka alsó kereszt ki rakása, hogyan?

Figyelt kérdés

A fehér oldal megvan a középső sor is de a sárga keresztnél

3 van felfordulva, akármit csinálok mindig páratlan lesz felfordulva mert a videókon is a neten mindig párost mutatnak ezért nem értem hogy amikor páratlan van a helyén akkor az miért nem mutatják be.


2012. jan. 10. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtanulhatod az amatőr módszer. Én annak idején ezzel kezdtem. :)

2012. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy itt találhatsz még pár lépést.

Ha az írásodból jól értem, akkor neked a 2. videó kell, nézd végig, mert nem elsőre mutatja.


[link]

2012. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha nézted a neten, és nem sikerült, leírom én milyen algót alkalmazok.

1. Ha már megvan a két sor, akkor tartsd úgy a kockát, hogy az az oldal, ahol a kereszted akarod ki rakni, felül legyen.

2.Nézd meg, hogy hogy állnak az élek. Lehet, hogy megvan két él egymás mellett jól, lehet hogy két él jó egymással szemben és lehet, hogy egy sem jó(vagy akár mind, akkor nem kell csinálj semmit)

3. Vigyázz, nem mindegy, hogy hogy tartod a kockát, felül legyen a kirakandó oldal, és úgy tartsd a kockát, hogy 3 és 6 óránál legyenek a nem megfelelő élek.

Tehát jobb oldalt és a hozzád legközelebb lévő, vagyis lent lévő él.

Ha esetleg a két szembenkévő él rossz, akkor mindegy, hogy hogy tartod.

Tartsd tehát jól és csináld az algó szerint, kell menjen.

ALGÓ:

1.A középső sort eggyel feljebb tolod

2.Most az egész kockát fordíts jobbra2x vagy balra kétszer.(a kockát fordítsd, nehogy sort)

Most kell találj egy Y formát, ez olyan , hogy felül a jobb és bal sor jó, és az alatta lévő oldalon van az y szára, vagyis a középső sor. Ezek mind egyszínűek kell legyenek. Tehát ha megvan az y.

Az y jobb és bal oldala a kocka felső lapján legyen , azalsó szár veled szembe.

3.A kocka alsó sorát tekerd balra. Így az y szára elromlik.

4.Tekerd a középső sort eggyel feljebb.

5.A kocka alját újból balra, mint az előbb.

6. A középső sort újból le, mint az előbb.

7.Középső sor fel

8. Kocka alsó sora(mint az előbb)balra

9.Középső sor egyet le

10.AlsÓ Sor balra, és kész is vagy.

Most nézd meg keresztet. És látni fogod, hogy kirakódott. Persze ha a legelején egy él sem volt jó, akkor még egyszer meg kell csináld.

Ugyanúgy tartod, hogy a rossz él 3 és 6 óránál legyen. És kezded az algó. Remélem segítettem. Sok sikert.

2012. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Bocs, a 6-os lépés után a kocka alját balra kell tekerd.

Ez a lépés véletlen kimaradt.másképp semmi értelme nincs , hogy középső le és fel. Utánna jön a hetes lépés normálisan

2012. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vik98 válasza:

Szerintem egyszerüen csak popolt (szétesett) és rosszul lett viszarakva. Ilyenkor már nem lehet kirakni és ezért ki kell szedned az egyiket és megforditani.

A végén valoszinüleg 1-et vagy 2-öt ismét meg kell forditanod.

2014. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!