Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban hogyan töltődik...

Skyrimban hogyan töltődik újra az a fegyver, ami (pl flames, sparks) varázslatot lő ki?

Figyelt kérdés
Amikro azt használom, a jobb oldali staminamutatóm(:S:D)felett megjelenik valami szürke csík, és az fogy el ha használom azt a varázsbotot.Aztán elraktam és más fegyvert használtam,de mikor 1óra mulva elővettem akkor ugyanúgy nem volt feltöltve.:SS
2012. jan. 14. 14:15
 1/5 anonim válasza:
Helló! Az inventorydban rámész arra a pálcára/ fegyverre amit ujra akarsz tölteni és HA van töltött(filled) soul gemed akkor a T billentyű lenyomásával feltöltheted.
2012. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)De én ps3mon játszok. a t-nek mi a funkciója?és akkor az elveszi a soul gam-ed?És multkor láttam egy videoban, hogy egy enchantolt fegyveren ki lehetett választani, hogy melyik soul gammel szeretnéd hasznáklni, és nem arcane enchanterben voltál.Bocsi a sok kérdésér:Snem muszály megválaszolnod
2012. jan. 14. 14:53
 3/5 Józsi a katona válasza:

1. ha van üres soul gemed, akkor egy direkt erre enchantolt fegyverrel, vagy egy soul trap nevű varázslattal tudod felrölteni, ha megölsz egy ellenséget, az ellenség szintjétől függ, hogy milyen gemet tudsz feltölteni (én trollokkal common szintűt szoktam megtölteni)

2. ha a tárgylistában ott van a fegyvered, ami lemerült, akkor a lehetőségeknél ki van rakva egy gomb, hogy refill (xboxon pl. az RB) és akkor utána választasz egy gemet

2012. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áhh értem.Csak eddig még nemis tudtam, hogy ki tud fogyni a varázslat a mace-emből.De köszi:d
2012. jan. 15. 20:58
 5/5 A kérdező kommentje:
És soul trap varázslatod hányas szin óta van?mert én 30-as vagyok és még nem találkoztam ezzel a varázslattal..
2012. jan. 15. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!