Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Heroes VI-ot milyen nehézségen...

Heroes VI-ot milyen nehézségen érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Már játszottam mindegyikkel a III-tól kezdődően és szeretem a kihívásokat is. Ehhez mérten várnám a tanácsokat. Alapból easy-n akarja elkezdetni velem, ezért gondolom, hogy a hard az tényleg nagyon hard lehet? A legtöbb játékot egyébként hardon játszom.

2012. jan. 15. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én is játszottam az összeset,de én maradtam a normálnál,mert magasabb fokozaton iszonyatosan csal a gép.Múltkor éppen kipróbáltam a többjátékost,és betettem egy maximális erősségű karaktert...a második héten már jött is millió katonával és lemászárolt.
2012. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem, maradok a normal-nál én is. sretem a kihívásokat, de azért az ésszerűség határain belül :)
2012. jan. 16. 13:01
 3/3 A kérdező kommentje:
végül is hard-on kezdtem el, hááát elég kemény, nekropolisz 2. pálya, Anton elleni csatának már kb. 10-12 futottam neki.
2012. jan. 23. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!