Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek mi a kedvenc játéka, és...

Kinek mi a kedvenc játéka, és miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Counter Strike 1.6


Mert nagyon jó játékélményt nyújt.

2012. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Maffia 2, Just Cause2, CoD 7-8, És azért mint az előzőnek :D
2012. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Spyro, Crash, nem hiszem, hogy kell kifejtenem miért. (Insomnia Games és Naughty Dog játékairól beszélek, nem ezekről az új Crashnek, meg Spyronak nevezett hányadékokról, amiket Activision kiad)
2012. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Sacred 2 fallen angel

kidolgozottság, játékélmény, + nem 2 órás játék

2012. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az én személyes kedvenceim: TPS: GTA sorozat, Mafia 1-2, és az Assassin's Creed sorozat, FPS: COD sorozat, Halo sorozat, de ummm... a Crash nagyon szép emlékeket idéz, jó volt vele játszani :D
2012. jan. 15. 20:16
 6/11 A kérdező kommentje:
A Scraredet nem ismerem, de mindenképp utána járok. Most játszok épp a Deus Ex Human Revolution-al és nagyon megfogott, csak ajánlani tudom, a játékélmény kiváló
2012. jan. 15. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Thief sorozat. És a The Dark Mod. (ugyan olyan mint a Thief) Mert jó a hangulata, története, lopakodós, középkorban játszódik.


2. GTA IV+EFLC. Mert akciódús, és rengeteget lehet benne marhulni szabadon.


3.Dead Island. Mert nem tipikus shooter zombi horror játék.


4. Amnesia The Dark Descent. Mert eléggé beleborzong a hangulatába az ember, és nincsenek fegyverek.


5. Wolfenstein. (a régiek is) Egyszerűen csak szeretem.


6. Battlefield Bad Compani 2. Mert nem darálóként kell lerohani az ellent, lőszert pazarolva, hanem lehet megfontoltan lesből lőni, taktikázni.


Sok kedvencem van még.

2012. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ez igen, a legtöbb közülük engem is megfogott, a wolfensteinen meg pl felnőttem, az olyan mint más gyereknek egy plüssállat, amit szeretgetett, de később is jó szívvel gondol vissza rá. A Battlefield sorozat az tényleg nagyon ott van, a GTA-val meg kifejezetten jó barátságot kötöttem a Dead Islandot pedig még kölcsönkaptam valakitől, de nálam maradt :D
2012. jan. 15. 23:20
 9/11 anonim válasza:

A The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Mert egyszerűen zseniális, szerintem annál jobb RPG-t sosem adtak ki, ja meg azt sem két perc kijátszani.

2012. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És a Skyrim? Már nem ér az Oblivion nyomába?
2012. jan. 18. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!