Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kik regisztrálnának alám...

Kik regisztrálnának alám internetes játékban, ahol valódi pénzt is lehet keresni?

Figyelt kérdés
Van egy böngészőben játszható játék, amelyet én nagyon szeretek és szeretnék magam alá referáltakat gyűjteni (örülnék neki, ha lennének emberek, akikkel beszélgethetnék ott, megoszthatnánk tapasztalatainkat stb. illetve így én is több aranyat kapnék). Valódi pénzre lehet átváltani az ott megszerzett aranyat, nem egy hatalmas összeg (ez arányosan nő, ha vannak alattad emberek, esetleg ha te is befektetsz/visszaforgatsz valamennyi pénzt a játékba). Természetesen befektetés nélkül is lehet játszani, alapesetben naponta kb. fél óra játékot jelent ez. Ha érdekel titeket a játék, írjatok üzenetet, és akkor elküldöm a leírást, adott esetben a linket is. A kérdésem pedig az lenne, hogy szerintetek hol hirdessem a játékot, hol találhatnék embereket, akik regisztrálnának alám? Köszönöm szépen előre is a válaszokat.
2012. jan. 17. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta játszol és eddig mennyit kerestél vele?
2012. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah, persze, gondolhattam volna, hogy ez lesz az első kérdés, erről is kellett volna írnom. :) Őszintén szólva, nem folyamatosan játszottam, többször abbahagytam, újrakezdtem, csak egy pár napot játszottam vele havonta stb. Így azt mondhatom, hogy kb. fél év aktív játszással referáltak nélkül gyűjtöttem össze 4 dollárt.
2012. jan. 17. 11:42
 3/5 Csiß ***** válasza:
37%
4 dollárt? az már majdnem egy fél pizza :O fél év alatt? nem rossz!
2012. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez akkor gondolom egyfajta piramis játék nem? te fizetsz hogy játszhas é akik alatad játszanak abbol keresel pénzt dee végülis mlm mivel a játék akkor a szolgáltatás ...
2012. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Január hónapban 1,4 dollárt kaptam.

Nem fizetek azért, hogy játszhassak.

2012. febr. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!