Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban hogyan lehet...

Sims 3-ban hogyan lehet vadlovakkal találkozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy egyszarvút, csak még kell találnom vadlovakat. Ill. már látott az egyik simem egyszarvút, csak sajna akkor nem voltam a gépnél. Azóta sem jött.
2012. jan. 22. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát teljesen véletlenszerűen jönnek simán besétálnak a telkedre.Az egyszarvú meg csak bizonyos órákban jön csak.
2012. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jönnek a telkedre vagy elmész valamilyen tóhoz nekem bevált :)
2012. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam hogy vártam , és ha megláttam az egyszarvút ezt a kódot írtam be a titkos chat ablakba amit a

Ctr+Shift+C lenyomásával tudsz előhozni ez a kód :

testingchetsenabled true és enter. utána shift + és rákattintasz az egyszarvúra és kihozza hogy hozzácsatolása családhoz. Nekem így van 2 felnőtt egyszarvúm és most született egy kiscsikóm (: (egyszarvú)

2012. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vadlovakkal bárhol találkozhatsz, de a leggyakrabban a 2 tó egyikénél. Egyszarvúak pedig csak este jelennek meg, 10-11 óra körül, a tavaknál. Ha ebben az időpontban a térképnézetre mész, akkor a tavak fölött fényeket láthatsz, az jelenti, hogy ott van egyszarvú. Fontos, hogy csak akkor jelenik meg ott, ha vadló is van a közelben! Tudomásom szerint 3 naponta jelenik meg egyszarvú valahol.

Na az összebarátkozás már valamivel nehezebb. Ha örökbe akarod fogadni, akkor előbb kiírja, hogy barátkozz össze mindenkivel. Ehhez vadállatokkal is kell barátkoznod, de egy gyorsabb módja: beírod a "testingcheatsenabled true" kódot, jobb klikk az egyszarvúra, és ott hozzáadod a családodhoz :) Remélem, tudtam segíteni, hisz én 1 órával ezelőtt fogadtam be kettőt. :) Jó játékot!

2012. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az állatok felszerelésénél van 3 kerti törpe, ami egy-egy táblát tart. Keresd meg a vad csalogatósat és tedd ki a házadhoz valahova. Elvileg többször járnak majd arra.
2012. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gumilabda ***** válasza:
Ha esetleg egyszarvút akarsz örökbefogadni akkor ctrl+shift+c és írd be: TESTNGCHEATSENABLED TRUE. Ha találkozol vele nyomd le a shiftet és végig nyomd és katt rá előjön hogy sim hozzáadása a kiválasztott családhoz! katt rá és a tiéd! Ugyan így a vadlovaknál!
2012. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!