Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet úgy játszani a World of...

Kutyafülgfdsfgsdfg kérdése:

Lehet úgy játszani a World of Warcraft-ba, hogy ne tudjanak megtámadni a Hordások? Kezd már idegesítő lenni, hogy nem tudok 1 küldit megcsinálni normálisan, mert jön a k*csög hordás gyerek, és szórakozásból legyak.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 16:40
 1/7 Jensen Kimitt válasza:

1: A horda a legjobb :P

2: Próbáltad már a fejedre jobb klikkel rákattintva kikapcsolni a PVP módot?

2012. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
es te miert nem utsz vissza?
2012. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát mert gondolom 6 szor akkora a gyerek aki üti őt engem is 90 % ba az üt le
2012. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom törtös vagy :D

Bloodscalpon a 4 85ös hordásal táncoltam együtt 66oson outanden :D

Mivel egész szerver szinte magyarokbol áll csak bg-n meg tb-n ölik egymást :D

2012. jan. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Taurin meg Freedomeon is csak magyarok vannak mégis ölik egymást mint az állat .
2012. jan. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen,törtszerveren játszom mert nincs pénzem eredetin.Kivan kapcsolva a PVP,de akkor is megtudnak támadni.25lv-s hunter vagyok,de a 26-27lv rugo persze hogy kicsinál.Nem vagyok HC játékos,nem akarok kötekedni senkivel,csupáncsak játszani szeretnék.

Azért tegnap sikerült nekem is kinyírni 1 hordást,de utána csordástól jöttek rám levadászni,persze hogy kicsináltak!

2012. jan. 25. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogyha kinyírsz egy olyan mobot, ami pvp, akk automatikusan bekapcsolódik neked is. (gondolom nem ezt tetted). Másrészt ne szaladgálj a hordás fővárosokban. És igen, 1ik válaszoló, a Horda a legjobb :D
2012. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!