Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom futtatni a heart...

Hogyan tudom futtatni a heart of darkness játékot 64 bit-es win 7 alatt?

Figyelt kérdés

1998-as játék, és az vele a problémám, hogy rossz a színkezelése, vagy valami olyasmi. [link]

itt egy kép, habár a játék maga nem ilyen sötét, csak a képrögzítés lett ilyen fekete


2012. jan. 24. 18:17
 1/5 anonim válasza:
nekem is ez a gondom, van már rá megoldás?
2012. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

előző vagyok, megvan a megoldás!

szóval indítsd el a játékot, majd nyomj egy control+alt+del-t, azaz indítsd el a feladatkezelőt. aztán zárd be az "explorer"-t, és alt+tab-al menj vissza a játékba. ta-daam, láss csodát, jók a színek. :)


miután végeztél a játékkal, újra indítsd el a feladatkezelőt és új feladatként hozd létre az "explorer"-t.


jó játékot! :)

2012. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, közbe én is találtam egy másik megoldást, a parancsikonra jobb katt, ott a kompatibilitási fülre menj, ott minden lehetséges négyzetet pipálj ki, majd futtasd 95, 98, ME, 2000, XP mód valamelyikében, próbálgatni kell, nekem bejött :D
2012. jan. 26. 17:25
 4/5 Wiwien válasza:
Sziasztok! Valamelyikőtök nem tudna nekem adni egy linket hogy hol tudom letölteni? mert elég rég keresem és lehet én vagyok béna de nem találom! Nagyon meg köszönném!
2013. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hali! Én torrentoldalról szedtem le
2013. máj. 9. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!